[]

iss önerisi fiyatlı öneride bulunur musunuz?

Min 35 mbps ve sınırsız kota olacak. (Ort 200-250 gb kullanıyoruz aylık)

Teşekkürler.


 
Netspeed kullaniyorum. Cok memnunum. Taahhut yok.
www.netspeed.com.tr

Eger abone olacaksan referans kodu verebilirim. Karsilikli 1 yil boyunca 10 tl indirim veriyor.
  • nuevo  (24.01.23 09:42:22) 
Taahhüt ile çalışmak enflasyon ortamında daha makul. 2021’den beri 100 mbit sınırsız 117 tl ödüyorum. Vodafone un 200 mbit 287 lira paketi var. Onu alırım bu sene geçişte, daha iyi bir şey çıkmazsa.


  • gabe h coud  (24.01.23 09:50:26 ~ 09:51:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.