Iş arkadasinda olan montu almak?

Bir mont alacagim. Bir sürü yer gezdim dolastim. Tek begendigim mont iş arkadasimda da olan bir mont. Tam istediğim gibi. Arkadaş yan ofisimde çalışıyor ama yakin arkadaşım. Beraber disarida konuşup zaman geçiriyoruz bazen mesai saatleri icerisinde. Simdi ayni monttan alsam garip bir durum olur mu?
Siz alir miydiniz?

Cok samimi arkadasimsa onun montunu alirim, ona istedigi yeni bi mont alirim.

  • brkylmz  (23.01.23 10:54:42)
Kadınsan alma ya da ona sor. Erkeksen hiç durma mutlu bile olur

  • trejemu  (23.01.23 10:55:06 ~ 10:56:13)
Al geç yahu nolacak... Eğer unique olmaya çok hevesli bi tipse gidip kendine özel tasarım yaptırsın.

  • lcha  (23.01.23 10:55:50 ~ 10:56:18)
Almazdım. Benim montumdan alıp gelerek sırıtan arkadaşımdan da rahatsız olurdum. Bunun tasarım mont ile bir ilgisi yok.

  • ruhen hastayim ben  (23.01.23 10:56:23 ~ 10:57:02)
ben olmaya mı çalışıyorsun lan dürzük derdim benle aynı montu alıp gelen adama

  • nolmus yani  (23.01.23 11:05:54)
Yakın arkadaşımsa almazdım. Bir de mont sık giyilen bir şey, gömlek ya da kazak olsa birkaç haftada bir giyilir ama mont öyle değil.

  • pispinti  (23.01.23 11:08:15)
bedava verseler almam. Yazili olmayan gorgu kurallarindan biridir bu

  • speedy  (23.01.23 11:15:26)
Alınmaz

  • euteamo  (23.01.23 11:21:15)
Ben olsam alırdım.ne ben ne arkadaşım böyle şeyleri takmayız zaten. haute couture değil sonuçta. Beğendiğiniz bir parçaysa başka ortamlarda giyerek kullanırsınız en kötü

  • yazdonumu  (23.01.23 11:47:17)
valla ben tribe girmez mutlu olurdum hatta :d
tribe giren gereksizdir.

  • jelly bear  (23.01.23 12:37:29)
aman üstüme geliyorlar +1
beni mi taklit ediyorsun mantığını asla anlamıyorum. benim arkadaşım da yapıyordu bunu. onda görüp beğenip almışım ztn reklamın da amacı bu değil mi? o zaman panodakileri de almayalım.
direkt git sor çok beğendim nereden aldın de falan laf aç ben de alıcam ne güzel ürün seçmişsin falan de yani en kötü.
  • neira  (23.01.23 12:42:48 ~ 12:43:23)
aynı ortamda giyeceksem almam veya aynı ortamda giymem. onun dışında sıkıntı yok bence.

  • roket adam  (23.01.23 13:20:25)
iki arkadaş aynı renk aynı model telefonu kullanınca sıkıntı olmuyor da kıyafet niye sorun oluyor çok garip. sanki herkes moda ikonu anasını satıym.

  • mustafakesekci  (23.01.23 14:09:09)
arkadaşının böyle şeylere takılıp takılmadığını bilmiyorsan alma. takılmıyorsa da alma ya mutlaka başka bir şey bulursun.

  • oyokbuyoknevar  (23.01.23 14:15:53)
Bunun farklı rengini alsam kızar mısın modeli beğendim gibi bir şey diyebilirsin arkadaşına. Sorun değil derse gidip farklı rengini alırsınız. Ama aynısının aynı rengini alınca ikiz kardeş gibi olursunuz beraber gezerken, garip olur biraz.

  • kurbanlik koyun  (23.01.23 14:59:58)
şimdi bazı montlar var, onların herkeste olması pek sorun değil, bazı montlar var, onların sık dolaşan iki kişi de olması garip bir görüntüye sebep olur.

  • fakat  (23.01.23 18:02:57)