[]

Üst solunum yolları tatsızlığı

İki hafta önce yaklaşık olarak başladı. Hapşırık, öksürük, burun akıntısı, boğaz ağrısı. Doktor antibiyotik verdi, normalde hep ilaçsız atlatırım ama kullanayım dedim. Üç günde iyileştim ama ilacı da bitirdim. Sonra Sonra bir yere falan da çıkmadım evdeydim hep. Neyse iyileştim demiştim bugün yine aynen geri döndü. Bu sene herkesin geçmiyor dediği enfeksiyona mı benziyor nedir?
 
Doktor bana dedi ki; iyileşmiş gibi olacaksın sonra tekrar başlayacak hastalık ilaçlara o zaman başla. Dediği gibi oldu. Ama ben ilaçlara başlamıştım. Antibiyotiğin pek faydası olmadı. vitamin ve aferin plus a devam ettim ben de öylece geçti.


  • rodeocu  (20.01.23 23:18:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.