Penisimdeki sorun

Arkadaşlar penisimde ergenken çok mastürbasyon yapmaktan dolayı deformeler oldu.His kaybı ve buna bağlı olarak cinsel istek ve sertleşmede sorunlarım oldu.Evlendim ve hala bu sorunlar devam ediyor.Eşim de bu durumdan rahatsız.Sizce ben eşimin hakkına girdim mi evlenmemeli miydim? Hiç sertleşmiyo değilim veya cinsel istek tamamen geçmiş değil.Sizce ne yappmalıydım evlenmemeli miydim.Çok kafaya takıyorum.

Eşin rahatsızsa demek ki sorun var.

  • romario  (20.01.23 01:43:40)
Abi mengeneyle falan mı masturbasyon yaptın,deformasyondan kastın ne?bence başa sıkıntılar var ve sen kendi kendine teşhis koymuşsun gibi.önce bir ürologla konuş peşine bir psikiyatrla görüş.

  • duptıs  (20.01.23 02:13:19)
(bkz: cialis)

  • antikadimag  (20.01.23 09:54:50)
His kaybı, cinsel istek ve sertleşme sorununun ergenken yaptığın masturbasyonlar olduğuna emin misin? Doktor mu söyledi bunu yoksa kendin mi koydun bu teşhisi?

  • vedatchilipeppers  (20.01.23 10:18:27)
Mastürbasyondan değil de psikolojiktir o. Muhtemelen testleriniz sorunsuz çıkacak ve sizi cinsel terapiste yönlendirecekler.

Cinselliğin güzel gittiği bir evlilikte cinsellik hiçbir şeydir ama eğer cinsellik kötüyse cinsellik çok şey ifade eder. Bence evet haksızlık etmişsiniz. Çünkü dönem dönem değil sürekli bir rahatsızlığınız var. Bu da her şeyi etkiler.
  • ruhen hastayim ben  (20.01.23 10:27:39)
mastürbasyondan deforme mi olurmuş, kendi kendine 20 yıl önce böyle yaptım da böyle oldu diyerek teşhis koymadan önce bir doktora git adam akıllı.
sigara, alkol, kilo, stres yüzlerce faktör var, eşini sevmiyor, artık aranızda cinsel istek olmayabilir veya eşin sana karşı cinsel istek duymuyordur, bunların hepsi olabilecek, çok doğal şeyler, her şeyin de bir tedavisi en azından bir yolu var.

  • croswell  (20.01.23 10:28:21)
Muhtemelen Travmatik Mastürbasyon Sendromu gibi bir sıkıntın var. Yani ergenlikte çok sayıda yapılan kayganlaştırıcı kullanmadan aşırı zorlayarak gerçekleşen mastürbasyonlar ileriki dönemlerde böyle problemlere neden olabilir. Peniste deformasyon dediğin şey nedir bilmiyorum aşırı sürtünmeden dolayı deride travma oluşmuş olabilir belki.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (20.01.23 10:42:21)
mastürbasyon ve pornoyu bir süre bırakınca geçmediyse bir doktora görünmek daha mantıklı olabilir. hemen dramatik senaryolar kurma eşimin hakkına girdim falan gibi. bu tarz problemler çok normal, evlilikte de olur sağlık bu sonuçta. dediğim gibi uzman yardımı alırsan kafan rahatlayacaktır zaten.ç

  • roket adam  (20.01.23 12:27:41)
toplumun çoğunluğunda bu tip sorunlar var ama dile getirilmez. en azından sorunun farkındasınız bu gayet olumlu çözüme ulaşmak için.

öncelikle deformasyon derken bir penis eğriliği falan mı söz konusu? penis eğriliği yapılan masturbasyonlardan çok etkilenmez genelde. genetik sebepler veya ek hastalıklar vs varsa ondan kaynaklanıyor da olabilir. hatta eğrilik cinsel birleşmenizi olumsuz etkilemediği müddetçe bir sorun olarak dahi nitelendirilmiyor. önemli olan eğriliğin yönü ve şiddetidir. youtube'da berk karataş var ürolog. videolarına bakabilirsiniz. hatta bizzat kendisine muayene olabilirsiniz size yakınsa. bu alanda gayet bilgili bir uzmandır kendisi.

anlattığınız diğer konulara göre travmatik mastürbasyon sendromu olması ihtimal dahilinde evet ancak gerçek bir teşhis ve çözüm için bir uzman hekime danışmak gerekiyor.

son olarak; bu sorunlar evlendikten sonra da olabilirdi. olayı dramatize etmenin bir faydası yok. kendinizi daha da olumsuz bir hale sokar sadece bu bakış açısı.
  • debian  (20.01.23 15:47:10)
Deformeden kastınız penis yüzeyindeki deri deformeleri filan mı? Onlar yüzünden mi hissizlik var kanısındasınız?

Yoksa deformeden kastınız işlev bozukluğumu sadece?

Öncelikle bir üroloğa gidin ve hormon testlerinize baktırın, bazı hormonların azlığı bazılarının çokluğu vs de olabilir.

Onlar tamamsa psikolojik destek almak için bir yardım alın, bu arada doktor tavsiyesi ile cialis ya da viagra denersiniz belki, hangisinin size yarayacağını dr daha iyi bilir.

Geçmiş olsun, eşinizle ilgili ten uyumsuzluğu filan olmadığına emin misiniz? Eşiniz değil de farklı bir kadın olsa da aynı mı olur sonuçlar sizce?
  • John Bloor  (20.01.23 16:50:55)
Masturbasyondan yara oldu, kabuk bağladı ve bu durum gençlikte uzun süreler, defalarca kez oldu diye anladım. Sebebin bu olduğunu düşünmüyorum. Eşin Alexandra Daddario, Mia Melano, ya da gençlikte en çok izlediğin x kişi olsaydı hissizlik olacak mıydı.

Doktora git, soruna ciddi bir çözüm arayışına gir. Bulamazsan, ayrılığı düşün.

Geçmiş olsun. Dramatize etme, kendine de haksızlık etme.
  • gabe h coud  (20.01.23 17:56:29)