her zaman hesabınzıda kaç para olduğunu bilir misiniz?

ben çoğu zaman bilmiyorum var mı öyle olan?

bilirim yaklaşık olarak
bilmeyenler aşırı zengin ya da umursamazlardır

  • jelly bear  (18.01.23 23:58:13)
Mobil uygulamalar sagolsun neredeyse kurusu kurusuna bilirim

  • j r r tolkien hayrani  (19.01.23 00:00:02)
sirkülasyon olduğu için kabaca ne olduğunu bilirim sık kullandığım hesapları. ama az kullandığım hesapları pek bilmem

  • paintov  (19.01.23 00:08:09)
bilirim.

  • rakicandir  (19.01.23 00:11:35)
Ben aylık toplam gelirimi de kuruşu kuruşuna bilmiyorum açıkcası. Kafamda kaba taslak aşağı yukarı bir miktar var sadece. Kart ise şu ana kadar bir şey alırken hiç şüpheye düşürmedi, kontrol etme ihtiyacı hissettirmedi. O yüzden bilmiyorum diyebilirim. Belki birikimim hakkında daha gerçekçi tahminim olabilir.

  • ruhen hastayim ben  (19.01.23 00:14:52)
zırt pırt hesaba girmek zorunda olduğum için genelde bilirim. bir de tek banka kullandığım için haliyle...

  • candide  (19.01.23 00:15:47)
yani kuruşu kuruşuna tam bilmem. atıyorum 20 vardır derim 18 küsür çıkar gibi. küçük sapmalarla da olsa bilirim.

  • pardus  (19.01.23 00:41:14)
Zenginsen ya da fakirsen bilmezsin, ortadireksen bilirsin ;)

  • halitkin  (19.01.23 00:51:03)
kredi kartı borcumu dahi bilirim.

  • mstiteltr90  (19.01.23 01:08:46 ~ 01:09:02)
Evet. eskiden hic bilmezdim su an butun hesaplarda ne kadar para var ne kadar borc var vs noktasina kadar biliyorum

  • hot potato  (19.01.23 01:11:47)
evet çünkü her şeyi nakit alıyorum. ay başında maaş yatınca artısını eksisini ve o ay kenara ne kadar attığımı tartıyorum. bunun aksi bana mantıksız geldi. neden bilmeyesin ki? şu hayatta en önemli meta para.

  • bohr atom modeli  (19.01.23 01:25:58)
Hiç bilmiyorum ben de. Ne kadar borcum var, bu ay ne kadar para geliyor falan tamamen kaos.

  • plutongezegendegilmi  (19.01.23 08:53:03)
borsa vs. çeşitli kalemlere yatırım yaptığım için hepsini excel'de düzenli şekilde tutarım. o nedenle kuruşu kuruşuna bilirim.

  • lazpalle  (19.01.23 08:54:56)
Başlığı okuyunca düşündüm, 3 tane ayrı bankada hesaplarım var üçünü de bilemedim şu an.

Çünkü çok hareketli hesaplar, durgun değiller, sürekli giriş çıkış oluyor ticaretten dolayı. Takip etmek için ben de excel tablosu kullanıyorum.
  • John Bloor  (19.01.23 10:10:44)
1 tane aktif kullandığım hesabım var. bir başka bankadan kredi kartım var ama orada hesap tutmam, kart borcunu da aktif kullandığım bankadaki hesaptan yaparım. her gün sabah bankaya girdiğim için hesabı tam olarak bilirim. hesaba para geldiğinde veya çıkışında telefona bildirim gelir. kontrol altındadır her zaman.

  • gabe h coud  (19.01.23 10:17:09)
yaklaşık olarak bilirim

  • freebird5406_2  (19.01.23 10:25:22)
ben de kredi kartımda kalan limiti bilirim. ne güzel hepinizin parası var benim hep borç.

  • entropik  (19.01.23 13:45:03)