Koreliler neden bu kadar güzel

Koreliler bebek gibi oluyorlar kafayı yicem, porselen bebek gibiler hiçbir kusurları yok insan dokunmaya kıyamaz. Çoğu fenomen koreli kızı veya fenomen olmayan kızları takip ediyorum. Nedeni nedir, Türk kızları kusurlu ama bunlarda kusur yok gibi sanki sanatçı elinden çıkmış gibiler.

Bir ülkenin bütün insanlarının bebek gibi olması mümkün mü allaseniz?

www.koreaboo.com

Bir de Japon muydu, Koreli miydi, fltrelerle genç kadın görüntüsüne bürünüp fenomen olan bir adam vardı, onu da bulabilirsem ekleyeyim.
  • kobuzchu kiz  (18.01.23 17:31:41)
  • kobuzchu kiz  (18.01.23 17:34:26)
Aşırı makyaj yapmıyorlar mı? Koreli kızlarla hostelde kaldım. Makyajdan öncesi/sonrası diye iki ayrı insanlar.

  • Kahvedesu  (18.01.23 17:42:15)
koreliler cok guzel diyen guzel bir japona henuz denk gelmemistir :)
cekik gozlu takintisi kokusu geliyor buram buram..

  • cooperr  (18.01.23 19:50:51)
Foto at da yorumlayalım böyle kuru kuru olmamış.

  • ruhen hastayim ben  (18.01.23 20:00:56)
Konuyla ilgili bu filmi tavsiye ederim:

www.beyazperde.com

Adamlsr kaffaları yemişler estetikle.
  • msb  (18.01.23 20:25:56)
ben bu tespite katılıyorum. kısmen japonlar da güzeldir. zaten bir teoriye göre caponlar aslında koreliymiş.

yıllar önce koreli bi ev arkadaşım vardı. allah için yakışıklı çocuktu. bi de koreli kız arkadaşı vardı o da epey hoş bir kadındı.

mültezim tarzı arada bir kira toplamaya gelen bir koreli eleman vardı. o da bu kategoride sayılabilir. yani bizzat iletişimim olmuş olan üç koreli için %100 oranda tutuyor bu tespitin.

kore sinemasına girsem daha da destekleyebilirim bunu ama oradakiler seçmecedir. şimdi bizde de nureddin nebati var bir de kıvanç tatlıtuğ var. var yani.

edit: o zamanlar çalıştığım restoranda bir aşçı da koreliydi ve eşi de koreliydi. ikisinin de dış görünüşü bayağı iyiydi. bir de çocukları vardı ve aşırı tatlı bir şeydi.

teorini gittikçe güçlendiriyorum.
  • bohr atom modeli  (18.01.23 23:12:29 ~ 19.01.23 01:05:59)
Çünkü yüzde 90'ı estetikli!

  • halitkin  (19.01.23 00:08:48)
Çok anlamam ama koreliler bi şekilde dış görünüşe, giyime takık durumdalar. Para da olunca iyi görünüyorlar. Japonlar ise bir garip toplum. Kadınları aseksüel giyiniyor. Fazla süslenme yok. Aşırı ve verimsiz çalışma kültürü var adamlarda. O yüzden kötü görünüyorlar.

  • vizivozo  (19.01.23 11:36:46)
estetikle kozmetikle kafayi yemisler milletce. ondan.

  • baldur2  (19.01.23 12:19:45)