Denizbank kurtaran hesap kafa karistiriyor

Bugün DenizbankTan kurtaran hesap tanimlamislar.
Normal hesap bakiyeme dahil göründüğünün farkında değilim. Biyere 10 bin havale yaptım. 400 TL eksilmiş bakiyem kurtarandan çekmiş direk.kuetaran bakiyesi 400 TL eksildi. Çeksin ok. Sonra hesabıma başka yerden havale geldi. Kurtaran hesap bakiyesi yine tamamlanmış gorundu. Ben şimdi borç alıp geri faizsiz ödemiş mi oldum yoksa ay sonunda bu işlem için komisyon ödeyecek miyim. Bir de ana bakiyeme kurtaranin bakiyesinin karışmamasini ekranda ayrı görünmesini nasıl sağlayabilirim. Sürekli para hareketi var hesabımda. Bakiyemi her an hatırlamam.imkansiz. Bu şekilde sürekli farkında olmadan kurtaran hesaptan kullanirim

Bakiye = xx.xxx TL
Kullanılabilir bakiye = yx.xxx TL

gibi ayrı ayrı yazmıyor mu? bir çok bankada bu şekilde çünkü. Faiz sorusuna gelirsek, aynı gün artıya geçtiği için faizi yok diye hatırlıyorum, ya da çok çok küçük bir miktar olduğu için dikkatimi çekmemiş olabilir.
  • John Bloor  (18.01.23 17:41:11)
@john kullanılabilir bakiye dahil gösteriyor. Bu da çok hata yaptirir

  • deer hunter  (18.01.23 17:45:29)
KMH - kredili mevduat hesabından bahsediyorsunuz sanırım. Eksi bakiyede kaldığınız gün sayısı üzerinden faiz hesaplanıyor. Aynı gün kapattiysaniz faiz izleyeceğini zannetmiyorum işlese de dişe tırnağa değmez. Bazı bankalarda bu bakiyeleri ayrı gösterir Denizbank'ı hiç kullanmadım o konuda yorum yapamıyorum.

  • uvcray  (18.01.23 23:15:29)
bakiye ve kullanılabilir bakiye olarak ayrı ayrı yazıyor denizbankta. bi yanlışın var

  • paintov  (19.01.23 00:29:01)