dolap uygulamasinda dolandiricilik

kardesim tabletini satmis, alici urunu almis ancak onaylamiyor, onaylamadigi icin para gelmiyor, urun de karsi tarafta. urunun seri numarasi vs var bizde ama dolandirilma ihtimalimiz var mi?

aksine dolap alıcı tarafında oluyor kişisel tecrübelerime göre,

alıcı onay vermese dahi otomatik onaya düşer, dolandırılmaz kardeşiniz,

yalnızca alıcı video, tutanakla olası kusurları dolaba iade için sebep gösterebilir başka bir konu bu da...
  • omerff  (18.01.23 01:08:51)
24 saat icerisinde otomatik onaylaniyor

  • lallala  (18.01.23 01:16:29)
Bir yakınım eski telefonunu satmış parçalarını almış telefoncu iade etmiş. Böyle bir duruma karşı dikkatli olun. Dolap müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

  • gereksiz yercekimi  (18.01.23 03:28:35)
Gecikmeli de olsa otomatik onaya düşünce onay gelir amaa.. iade isterse kabul etmeyin. Ve bundan sonra Dolaptan pahalı bir şey satarken, kutuladığınızda video çekin.

2 kez kardeşimin başına geldi, pahalı ürün yerine ucuz ürün koyup "Satıcı beni kandırdı, yanlış ürün gösterdi" diye iade ediyorlar, kutu geliyor bi açıyoruz yırtık pırtık alakasız bir ürünü paketlemiş göndermiş. Dolap'a şikayet ediyoruz cevap yok, illa alıcının yanında. O sebeple satışlarda dikkat..
  • lcha  (18.01.23 09:51:05)