0,69 krediyle istanbul'da ev almak

biraz ailem verse, ben birikimimi koysam bir de üstüne kredi çeksem beylikdüzü taraflarında ev alabiliyorum gibi bir hesap yaptım.

galiba müteahhit firmadan olması gerekiyormuş.
bu iş mantıklı mı? nelere dikkat etmem lazım?

Mantıklı büyük firmaları arayın onlar yönlendirir sizi.

  • Mcfly  (17.01.23 22:58:07)
bas kral bas. alabiliyorsan al. euro 20 lirayi gecmis, birakalim bu ev alma dunyayi gez safsatalarini, once basini sokacak bir ev. sonra gezersin dunyayi.

  • baldur2  (18.01.23 00:20:34)
Abi şimdi yine iyi kötü idare ediliyor 5 sene sonra çok büyük paralar kazanmıyorsan ev sahibi olmayan İstanbul'da yaşayamaz duruma gelecek, ev alabiliyorsan hiç düşünme bile.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (18.01.23 00:26:58)
Hayallerinizi yıkmak istemem ama Beylikdüzü’nde dediğiniz ilanlar için sahibinden’e açıp baktıysanız oradaki ilanların çoğu sahte ya da konumları yanlış. beylikdüzü maalesef artık ucuz bir yer değil. En iyi ihtimalle esenyurttaki konutları beylikdüzü diye gösteriyorlar ki yaşamak için de kiraya vermek için de iki kere düşünmenizi öneririm.

  • Ezequiel  (18.01.23 14:20:10)