Tez

Selamlar,

Yahuuuu bu tezi nasıl yazdınız? Bir tavsiye bir şey verin. Okuldan atılıcam böyle hiçbir şey yapmazsam. Altı üstü yazıya dökücem ama elde hiçbir şey yok. Makaleler duruyor öyle kenarda. Okuyup introyu bile yazmadım. İşten gelip yazabiliyor musunuz? Ya da kütüphaneye mi gitmek gerekir?

Yazamıyoruz efendimm. Plan programı yaptım ama bir türlü ilerleyemiyorum. İşten fırsat kalmıyor bir türlü.
en iyisi günde galbia kenindini zorlamayacak şekilde bir şeyler yazmak 100 kelime bile yeterli bir süre sonra alışanlık olur diyorlar.

  • bepicolombo  (17.01.23 22:40:55)
Intro en zor kısmı zaten. Gerisi çalışmanın raporlaması ya da yorumu olduğu için daha kolay. Yöntem kısmından başlamayı deneyin mesela.

  • but that was just a dream  (17.01.23 22:47:20)
Şu hocamız çok güzel açıklamış; www.youtube.com

  • archmage mahmut  (17.01.23 23:58:55)
maas aliyormus kafasiyla calisacaksin. ben her gun kalkip ise gider gibi okula gitmistim, cumartesi dahil 8-5 okuldaydim mutlaka.

  • cooperr  (18.01.23 00:26:01)