Hangi erkek parfümü

Selamlar,

Günlük kullanım için normalde Avon full speed(turuncu) kullanıyorum.
Hem fiyatından dolayı hem de kokusundan dolayı seviyorum kendisini, bir de kötü bir huyum var illa istifcilik yapacağım için(yedekte ürün olmazsa kendimi eksik hissediyorum) bir kaç tane alıyorum...

Şimdi yeniden almak için cimri.com'a girince birsuru modelini gördüm, dedim aslında ortaya karışık da birşeyler alabilirim.

O fiyat aralıklarında hangi erkek parfümunu önerirsiniz günlük kullanım için ?

Adidas mavi'yi de seviyorum, Avon full speed turuncu da güzel, eskiden de caldion kullanırdım ama o sanırım gunluk kullanim için biraz ağır oluyor artık.

Bir de alengirli günlerde kullanmak için de 1 parfüm onerebilirsiniz, bu günler için de elimde Hugo boss xy ve Armani code black var elimde ama bunlar da agir gibi, channelin metal şişesi var küçük home Duor mu ne, onu beğendim ama o da çok pahalı. Bir kokuya değmez diye düşünüyorum.

Sizin önerileriniz neler, özellikle günlük kullanım için nelerden alayım ?

  • ditu  (16.01.23 21:29:00)
burberry brit ve bleu de chanel tavsiye ederim.

  • gule gule  (17.01.23 00:09:32)
O fiyat araliklari ne fiyat araliklari acaba? Çünkü cimri falan baktığımda çoğu fake parfüm satan yeri indexliyor. Misal bleu de chanel denmis, cimri buna 180 lira demis. Kolonya satıyorlardir ya da esansli su. Bu sitelerin yüzde 99'u fake satıyor.

Fiyat aralığı verirseniz gerçek parfüm şeklinde onerebilirim. Ama malesef Türkiye'de parfüm fiyatlari cooooook pahali. Ucuz parfüm bile pahalı.
  • logisticsmanager  (17.01.23 01:14:28)