Göz enfeksiyonu geçirmiş miydiniz?

4 gündür kötü. Doktora gittim damla verdi. Ağrı ve bulanık görme var. Başka bir doktora daha mı gitsem bilmiyorum. Sizin kaç günde geçmişti?

Gecmis olsun oncelikle...
Tibbi tavsiye degildir.
Bazi ilaclarin yan etkisi olarak bulanik gorme oluyor.
Doktora bugun mu 4 gun once mi gittiniz belli olmuyor yazdiginizdan. Benimkinde gunde 3-4+ defa damlatilan ilaclardi.
Aksatmayin damlalari. Gormede ani degisiklik 've kotulesme olursa (flash, floater, cakma vs) hemen bir goz hastanesine gidin. Goz ile ilgili sorunlar genelde kendi kendine durarak gecmiyor.
  • parcxerox  (14.01.23 17:37:12)
Vakit kaybetmeden başka bir doktora gidin.Gözde süre çok önemli,zira görme kaybı telafi edilemiyor.
Ben endoftalmi geçirdim,daha doğrusu geçiriyomuşum,bilmiyodum.Enfeksiyon sanıldı,2 günde damlayla geçmedi,gözümde siyah uçuşmalar başladı.Hastaneye yattım,4 gün, günde 2 kez göziçi iğne oldum.Sonra ameliyat falan ama görme kaybım oluştu.
Umarım sadece basit bir enfeksiyondur.
  • arenas  (14.01.23 19:27:40)
bence de bir doktordan daha fikir alın. uveit olma ihtimalini kesinlikle eleyin. romatizmal hastalık varsa zaman zaman uveit atakları olabiliyor.

  • rosencruz  (15.01.23 04:27:15)