[]

ABD vizesi formu

Doldururken geçmişte bulunduğum ülkelerden birini yazmayı unuttuğumu şimdi farkettim ve çarşamba vize görüşmem var. Sorun olur mu? Gittiğim ülkeler: Yunanistan Ukrayna Japonya. Yazmayı unuttuğum Japonya.
 
Bi şey olmaz ya. Ben gitmediğim ülkeyi bile yazmıştım yanlışlıkla, hiçbir şey olmadı verdiler vizeyi çat diye.


  • vedatchilipeppers  (14.01.23 15:45:35) 
Verecekleri zaman zaten veriyorlar. En önemli etken dürüst olmak. Yani unutsan dalgınlığına gelmiştir vs çok şey değil. Orada belki sorarlar da ve dürüst ve samimi olarak unuttum denir.


  • ckisc  (14.01.23 16:01:37) 
Iran - kuba - afganustan fln olsa sorun olurdu da, japonyadan sorun olmaz


  • oscar  (15.01.23 09:37:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.