gece alkol sonrası ulaşım

selamlar, evimden yaklaşık 30 km uzakta bir yere yemeğe gideceğiz, normalde aracımla giderim ama rahat içeyim risk olmasın gece diyorum falan dönüş gözümde büyüyor, alfi den şoför hizmeti bakayım dedim saati 600 tl ymiş, taksi bunun yanında makul 200-300 falan ancak prensip olarak taksiye binmekten hiç hoşlanmıyorum bunun dışında bildiğiniz kullandığınız bir vale gibi, ne bileyim paylaşımlı ulaşım gibi bir hizmet var mı bildiğiniz, fikir almak istedim** istanbul avrupa yakası

benzer durumda varsa alkol kullanmayan birisi ya eve kadar ya da yol üstünde yakın bir yere bırakıyor. sonrası taksi.

  • inheritance  (13.01.23 10:26:28)
hicbir şey sana uymuyorsa gitmezsin olur biter.

  • koela  (13.01.23 11:21:41)
taksi isteseniz de bulamıyorsunuz. vale hizmeti daha mantıklı hale geliyor. Alfi haricinde metropol'e de bakın derim. Bir de korsan taksi candır.

  • co2s2  (13.01.23 12:15:57)
@koela, @delidiyorum
biraz sakin olun arkdaşlar sizleri uyarıyorum birbirinizle iyi geçinin lütfen.

  • joooper  (13.01.23 15:59:21)