Ingilizce Ne diyor bu degisik?

twitter.com
Brexitcilerin Turkler AB'ye giriyor dolayisiyla bize de girecek muhabbetini biliyorum. Europhile'im diyor, it was only my ex wife'tan sonrasini anlayamadim.

Europhile'im ama tek sorun eski karim, binlerce Turk Avrupa'ya gelecek, Turk insanlariyla sorunum yok ama eski karimin ailesi de gelir diyor. Yani eski karisi Turkmus, karisinin akrabalarini sevmedigi icin bu konuyla ilgili espri yapiyor.

  • sertac akin  (11.01.23 12:02:51)
@sertac lez out bir seyler diyor sanki ya, lez out'in anlami baska. Ben mi yanlis anliyorum hangi kelime o?

  • speedy  (11.01.23 12:48:25)
"We'll be less out with thousands of Turks" diyor, yani bilnlerce Turk gelince azinlikta kalacaklarmis.

  • sertac akin  (11.01.23 13:57:05)
altyazilisini buldum twitter.com o kelime louse imis

  • speedy  (13.01.23 12:46:38)
bizde akrabalar her işe karışır, herşeyi sorar, yorum yapar, bunu yap der falan der ya bu elin ingilizine ters tabi.

yani diyor ki kültürde insanlar özellikle karımın akrabaları gibi insanlar gelirse ne yapacağız?

adam haklı.
  • duyurukullanıcısı  (13.01.23 12:50:38)