[]

Hafta sonu

Bu sıralar hafta içi iş güç yoğun geçiyor ama hafta sonu da çok monoton geçmeye başladı,
Bu monotonluğu kırmak için haftasonları neler yapıyorsunuz , neler motive ediyor sizi ?
İzmir için aktivite-mekan öneriside alabilirim


 
En büyük motivasyonum hafta sonu uyuyacak olmak.

Neler yapabilirsin?

Kursa gidebilirsin. Bilgisayarla ilgili olabilir, müzikle ilgili olabilir.

Spora gidebilirsin. Spor=ağırlık kaldırmak olarak algılanıyor maalesef. Fırsatım olsa judoya gideceğim. Yüzmeye gidebilirsiniz.

Bisiklet alabilirsiniz.

Ben avm sevdiğim için genelde avm'ye gidiyorum.
  • dissendium  (10.01.23 23:02:05) 
Benim hafta sonlarım bu ara ders çalışmakla geçiyor ama önerim civardaki doğal güzellikleri görmek için yürüyüşler planlamak olabilir.


  • Amaranta ursula  (10.01.23 23:02:12) 
işim gereği ben hafta sonu daha yoğun çalışıyorum. hafta içi daha rahat. ha bilgisayardan çalışıyorum tabii ama yine de fark ediyor.

ben genelde camış gibi uyumayı seçiyorum. içerim belki param varsa. öğleden sonra uyanır, çalışırım. akşama doğru anca boşa çıkıyorum. onda da maç izlerim. hafta sonlarım tırt geçiyor genelde. yani ben eğleniyorum aslında. hele ki f1 sezonu olduğu zaman yarış haftaları çok güzel oluyor. yat, yemek ye, çalış, keyif aldığın şeyleri izle. kulağa tırt gelse de beni mutlu ediyor.

dışarı çıkacaksam da ya merkeze iner boş boş yürür veya iki bira içip kulaklığımı takıp tek başıma bilardo oynarım. başka bi olayım yok. arkadaşım filan yok çünkü.
  • mark greg sputnik  (10.01.23 23:04:04 ~ 23:04:35) 
Sinema, tiyatroya gidebilirsin.
İzmir çıkışlı günlük turlara katılabilirsin.
Bir trekking grubuna katılıp her hafta sonu yürüyüşler yapabilirsin.
Bir bisiklet grubuna katılabilirsin.
Kendi bisikletinle ya da kiralayarak körfezi boydan boya gezebilirsin.
İzbanla Selçuğa, Aliağa'ya, ya da İzban ve Otobüs'le Foça'ya gidebilirsin.
Kısa paçalı pantolonun ve hacıvat sakalın varsa nargile kafelere takılabilirsin.
Bir kafede kahve içip kitap okuyabilirsin.
  • Mirket  (10.01.23 23:26:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.