Duyuru açabiliyorum ama duyurulara cevap veremiyorum?

Kendi duyurularıma dahi cevap veremiyorum, neden? Premium üye mi olmam lazım?

edit: işin ilginci linkini paylaştığım duyuruma cevap verebilmiştim bir defa ama sadece o.

www.eksiduyuru.com

edit 2: cevap veremiyorumdan kastım cevabımı yazıyorum, gönder diyorum, buton "gönderiye" olarak kalıyor. başka hiçbir hareket yok.

edit 3: @mustafakesekci'nin dediği gibi de olmadı.

Sağ alttaki duyuru numarasına tıklayıp duyuruyu açınca cevaplayabilirsin belki, bende de aynısı oluyor. cevabı yazıyorum gönder diyince kalıyor öyle. dediğim şekilde yapınca oluyor ama.

  • mustafakesekci  (10.01.23 17:40:42)
@uzaymakinesi, onunla da ilgisi yok, denedim. Şu an mobilden deniyorum ilk defa. Bakalım gidecek mi.

  • şeyh x  (10.01.23 18:11:30)
Mobilden cevap yazınca gidiyor ama bilgisayardan yazınca gitmiyor. Daha da enteresan artık.

  • şeyh x  (10.01.23 18:12:12)
dün bana da oldu yorumumu yazıyorum, basıyorum gönder e bön bön bakıyor, tarayıcıda mobil moda alınca gönderdi. sebebini anlayamadım. Tekrar login de oldun, yeni sekme de açtım, gizli sekmede de gönderdim olmamıştı bir türlü.

  • ananiyimioguz  (10.01.23 18:28:24 ~ 18:28:55)
@şeyh x,

söylediğim şekilde denediniz mi? sonucu merak ettim. belli ki çok kişide aynı sorun var ve ben bu şekilde çözebildim.
  • mustafakesekci  (10.01.23 18:37:31)
Ayni sorun bende de var. Permalinki kopyalayip yeni tabdan acacaksin. O zaman cevap yazabiliyorsun.

  • VIPCH  (10.01.23 19:03:46)
@mustafakesekci, dediğin şeyi de denedim olmadı hocam.

  • şeyh x  (10.01.23 20:12:53)
Tarayıcı geçmişini, çerezleri falan temizleyip deneyin.

  • sevilen progressive türkücü  (10.01.23 20:50:31)
tarayıcı geçmişi ve çerezleri temizlemedim ama düzeldi sanırım. bu cevabı bilgisayarın tarayıcısından yazdım.

  • şeyh x  (11.01.23 00:01:39 ~ 00:02:39)
daha once basima geldi, vpn'le alakali. kapatinca cevap verebilirsiniz muhtemelen. (git: 1428317)

  • lemmiwinks  (11.01.23 11:22:05)
@lemmiwinks, sanırım doğru cevap bu. Evdeki bilgisayarda tarayıcıdan cevabı gönderdim dün akşam ama bugün iş yerimdndeki bilgisayardan gönderemedim yine. Iş yerindeki bilgisayarlarda vpn mecburi, çoğunlukla da İsviçre ve Avusturya'dan bağlı görünüyorum. Sorun vpn olmali.

  • şeyh x  (11.01.23 11:30:02)
@şeyh x: her vpn'de sikinti olmuyor bu arada. ben hem yurtdisindayim su an, hem de vpn ile baglaniyorum, iki turlu de sikinti olmuyor. bazi vpnlerde oluyor sanirim bu sikinti. ama bunu yasadigim zaman hangi vpn'i kullaniyordum hatirlamiyorum. su an openvpn ile aws irlanda'ya bagliyim mesela, bir sikintim yok.

  • lemmiwinks  (11.01.23 11:34:01)
@lemmiwinks, ya bilgisayarlarimizin it desteği falan da Almanya'dan zaten, pek çok şey kısıtlı, openvpn'i sadece uzaktan çalışırken, fabrika ağına bağlı olmadığımız zamanlarda kullanıyoruz sisteme erişebilmek için. Onun dışında yerleşik olarak ne vpn kullaniliyor bilmiyorum. Şu an iş yerindeyim ve openvpn açık değil çünkü ama ben youtube'a girdiğimde İsviçre'de bağlı olduğumu görüyorum. Buna yapabilecek bir şey olduğunu sanmıyorum.

  • şeyh x  (11.01.23 11:47:37)
arada bende de oluyor

  • nothing in my way  (11.01.23 11:49:43)