diş macunu tavsiyesi (ferahlık, ağız kokusu önleme)

uzun süre kalıcı şekilde ağız kokusu önleme ve ferahlık veren diş macunu tavsiyelerinizi alırım.

istediğim beyazlatma vs. değil. yukarıda yazdığım.

İçeriğinde çinko olanlardan alacaksın.
Google'a çinko ve diş macunu yaz. Çıkar.

Koku problemin varsa nefes kokusu mu, ağız kokusu mu onu tespit ettirmen, neden kaynaklandığını bulup tedavi ettirmen gerekir.

Bunun için merkezler ve yapılan testler var.

www.dentevim.com

Bir de her gün diş ipi kullanmanı ve dil temizleyici kullanmanı öneririm.

www.trendyol.com
  • Mirket  (09.01.23 21:49:48 ~ 21:56:30)
dis macunlarinin hepsi ayni yaw, paket farki var sadece.
agiz kokusu gecmiyorsa dilinizi de fircalayin.
o da olmuyorsa goremediginiz curuk vs olabilir, disciye gidin.
bir de duzenli agiz gargarasi kullanimi kesinlikle ise yariyor.
  • cooperr  (09.01.23 21:56:45)
Marvis ve listerine gargara kullanın

  • fakat  (09.01.23 23:23:52)
Ben de uzun zamandır signal white now kullanıyorum. Herhangi bir çeşidi iş görüyor.

Sensodyn o ferahlığı vermiyor.
  • nickini vermek istemeyen uye  (10.01.23 09:40:26)
bütün diş macunları aynı. ağız kokuyorsa ya çürük dişin vardir ya diş eti hastalığın. ya da 20'lik dişlerini cektirirsin. macunla olsaydı bu işler ohhooo :)

  • koela  (10.01.23 17:36:52)