Kisisel websitenin google aramada ilk siralarda cikmasi

Kendi kisisel websitemizin google'da adimiz araninca ilk siralarda cikmasini nasil saglayabiliriz?

- Websitemi "persona" isimli arayüz hizmetiyle olusturdum.
- Google Search console'da register ettim.
- HTML tag methoduyla siteyi google'da verify ettim.

Buna ragmen ad/soyad kombinasyonumla arayinca websitem google'da görünmüyor. Ad/soyad kombinasyonum cok sik rastlanan bir kombinasyon degil.

Seo (arama motoru optimizasyonu) olarak geçiyor ve bunun cevabı maalesef oldukça uzun bir süreç. Websitenizin adından tutun pek çok teknik detaya kadar faktör var; seo uzmanından destek alabilirsiniz. Eğer çok unique isimli bir websitesi adına sahipseniz yapacağınız birkaç ayarla hemen çıkar ama popular bir adsa seo çalışması yapmanız lazım. Yaptığınız ayarlar doğru ise de birkaç güne belli olur hemen çıkmayabilir google botlarının okuması lazım önce.

  • titanic kemancısı  (09.01.23 14:42:21 ~ 14:44:26)