papara kullanan var mı?

enpara'dan papara'ya geçmek istiyorum. fırsatları daha iyi görünüyor. kart aidatı veya bir aylık ücret ödemem gerekiyor mu?

elma ve armut bu iki dediğiniz yalnız. papara epara firması ve ön ödemeli kartı var, kredi kartı yok yani.

  • surprise  (09.01.23 00:21:53)
Ben ikisini de kullanıyorum. Aidat vs. yok. Netflix için ayda 23tL, Spotify ve YouTube için ayda 15TL iade veriyor.

Bazı markalarda da %10 civarında iade yapıyor ama oralarda kullanmadım. Tavsiye ederim, güzel.
  • pispinti  (09.01.23 08:22:08)
Yalnız birisi banka diğeri mobil ödeme sistemi.
Ben dijital ödemeler için paparaya geçtim netflix, youtube, spotifyı ordan ödüyorum. Kart aidatı, aylık ücret yok.

  • sta  (09.01.23 08:31:39)
enpara'nın kredi kartını kullanıyorsanız papara direkt bir alternatif değil. debit kartını (banka kartı) kullanıyorsanız bir alternatif olabilir.

  • inheritance  (09.01.23 11:16:39)
Enpara'dan çok memnunum ama Ayın Enparalısı olma özelliklerini artık karşılayamadığım için sadece bankacılık işlemlerinde Enpara kullanıyorum.
Platform üyeliklerimi Paparadan çektiriyorum.

  • mutekebbir  (09.01.23 12:31:15)
enparayı ilk çıktığı günden beri kullanıyorum paparayıda pandemide yaptığı eczane kampanyasında çok kullandım ondan sonra bir esprisi kalmadı.
enparanında bir ayrıcalığı kalmadı, ama enpara daha güvenli geliyor arkasında qnbfinans var.

  • astronom bey  (09.01.23 12:53:29)