Izlenen filmleri takip etmek icin uygulama

veya websitesi, ne onerirsiniz?

Pandemi basindan beri cok ve duzenli film izler oldum, cogu da eski. Ama 2-3 sene once izledigim filmleri hatirlamiyorum. Gecenlerde bir tanesini ikinci defa izledim yanlislikla, ancak sonunda tanidim fili ehehe. Bazen de bir sahne geliyor aklima, ama filmin adini cikartamiyorum vs. Duzenli bir sisteme gecmek gerek yani.

Tesekkurler.

IMDB bu konuda da iş yapıyor bence. İzleyeceklerim-izlediklerim diye listesi mevcut.

  • m e b  (08.01.23 19:42:02)
letterboxd

  • lesmiserables  (08.01.23 19:52:44)
ben tv time diye bir uygulama kullaniyorum, memnunum.

  • in vino veritas  (08.01.23 20:18:20)
Deftere yazıyorum ben, yazmak her zaman dijitale kaydetmekten daha akılda kalıcı.

  • esther  (08.01.23 20:20:21)
IMDB kullanıyorum, kolay ve düzenli tutmaya olanak sağlıyor.

  • chicha_v2  (08.01.23 20:43:09)
imdb. puanlarsin liste olusturursun yeni film kesfedersin. super bir site.

  • antikadimag  (08.01.23 20:44:12)
Ben de imdb'de puanliyorum. Ama geçenlerde bir sorun oluştu ve hesap uçtu. Tekrar başladım, böyle bir sıkıntı da oluyor yani

  • fakat  (08.01.23 21:43:13 ~ 21:45:45)
Hiçbiri letterboxd'tan daha iyi değil. Ayrıca tüm kaydedilenin gitmesi bir daha kullanmamak için yeterli bir sebep bence :D

  • ted  (09.01.23 00:01:47)
criticker kullanıyorum. önceki verdiğiniz puanlara göre izlemediğiniz filmlere muhtemel puan veriyor. film bana göre mi anlıyorum.
letterboxda da kaydetmeye basladım. hangi yıl kaç film izledim görmek daha kolay.

  • unalub  (09.01.23 11:28:12)