Ekşi Duyuru Arama Mobil Görünümde Neden Yok?

Bilgisayardan Ekşi Duyuru’ya girince en sağda çıkan “Ara” tuşu cep telefonundan girince gözükmüyor, neden? Sayfanın altına üstüne reklam yerleştirilebilmek bu kadar kolayken, zaten masaüstü görünümde varolan arama tuşu da mobil görünüme de kolayca eklenebilir diye düşünüyorum.

"masaüstü görünümüne geç" gibi bi seçenek vardır browser ın sayfa ayarında. arama yapmak istediğinizde ona geçin.

  • foreignsilhouette  (07.01.23 13:26:17)
Tarayıcının ayarlarında “Masaüstü görünüme geç” yapınca hiçbir şey değişmiyor. Ekşi Duyuru ilk açıldığında mobil görünümdeyken sayfanın en altında “Mobil görünümden çık” diye bir seçenek var. O işe yarıyor ama pnu yapınca da “Mobil görünüme dön” ya da “Masaüstü görünümden çık” gibi bir seçenek belirmiyor. Yani masaüstü görünüme geçince mobil görünüme dönmek mümkün değil. Zaten bunların tümü geçici çözümler. Mobil görünümde arama özelliği senelerdir neden yok hala anlayabilmiş değilim.

  • sweet child o mine  (07.01.23 13:39:30)
6 ayda bir falan sorulur bu soru arayüz neden değişmiyor vb sorularla beraber. özetle cevap; umrunda değil ilgili kişinin.

  • kanatlı kontun müşfik öpücüğü  (07.01.23 15:48:16)