Ailesinin varlıklı olduğunu söylemiyor, bu iyi mi?

bi haftadır falan bi flört durumu var, tatlı tatlı sortiler falan. internet tanışması.
herkesin bildiği bi ailenin ferdi ama bunu asla söylemedi tüm zarflamalarıma rağmen. ben stalk sonucu öğrendim kim olduğunu vs.
bu titrini kullanmaması hoşuma gitse de neden acaba diyorum?

o özelliğini bilmeden gönlüm kayacak mı, bunu mu test ediyor sizce?

ilk 2 cevaba not: mesela evine de bıraktırmıyor duruma ayıkıcam diye. bi alt sokakta ayrılıyoruz.

Ya ahahahah normal degil mi soylememesi? Niye dert oldu size? Bence bunu dusunun…

  • ghilleinthemist  (06.01.23 15:49:29)
Söylese neden söyledi olurdu muhtemelen

  • olaylar olaylar  (06.01.23 15:50:07)
Hayır iyi değil, para yedirmek istemiyor.

  • Erestor  (06.01.23 15:58:22)
valla ben de özellikle sorulmazsa söylemem.

  • jelly bear  (06.01.23 16:03:28)
ben de türkiye geneli için değil ama bulunduğum yerde herkes tarafından bilinen bir ailenin oğluyum. bu çevreden biriyle görüşünce söylüyorum. Aksi durumda bi şey gizliyor gibi oluyorum. Merhaba ben Sailor, XXX'in oğluyum demiyorum tabi ki. Ama görüşme ilerledikçe söylerim genelde.

  • sailor  (06.01.23 16:11:37)
Bir hafta diyosunuz, neden size tüm özel hayatını açsın ki?
Özel hayatına özen gösteriyordur, belki ailesinin biriyle görüştüğünü bilmesini istemiyordur, kapı önüne kadar gitse sıkıntı çıkmasından korkuyordur. Sebep düşünmek istesek var allah var yani.. Tam tersine sizin bunu stalklayıp, "neden bana söylemiyor" diye takıntı yapmanız garip geldi.
Keşke burayı okusa da "oha buna mı kafayı takıyo" diye bi oturup düşünse arkadaş.
  • quaker  (06.01.23 16:37:34)
böyle sorularda kim kadın kim erkek onu da yazarsanız daha verimli cevaplar verebiliriz.

elli kere okudum, saklayan kız mı, erkek mi anlamadım. sizin nickten de anlaşılmıyor, unisex bir nickiniz var.

evine bıraktırmıyor'dan biraz sizin erkek, karşı tarafın kız olduğunu düşündüm ama yine de emin değilim.
  • kibritsuyu  (06.01.23 19:02:08)
Aksine kötü, kullanmanı istemiyor. İlgisi yok.

  • sassot  (06.01.23 19:14:50)
Benim ailem de varlıklı ama arkadaş ve iş ortamında hiç muhabbeti olmadı çünkü bana gram faydası yok dolayısıyla kimse bilmiyor.

Ailesiyle arası sıkıntılı olabilir, onların malını mülkünü benimsememiştir. Bir alt sokakta bıraktırmasının nedeni konu komşu ne der durumudur. Bir de zengin aile kızı neden ana babasıyla yaşayıp arabasız geziyor bu da bir soru işareti. Yanlış stalklamış olabilirsiniz.
  • ruhen hastayim ben  (06.01.23 19:55:08 ~ 19:55:21)
Evine derken? Alt sokak! Apartmanda yaşayan varlıklı aile mi bu? Varlıklı tanımınızı gözden geçirin bence

  • ikikerekac  (06.01.23 21:59:56)
Tmm yeni balik

  • hengame35  (07.01.23 01:14:26)
Ayril koko

  • hengame35  (07.01.23 01:14:56)
Olta balik icin anlamam...

  • hengame35  (07.01.23 01:16:50)
bilmenden rahatsızlık duyacağı için söylemiyor. kendi çevresinde gizlemez, rahat davranır. özellikle saklıyorsa bu “alçakgönüllü” olma durumu değil.

  • deartheodosia  (07.01.23 01:20:03)