şarjlı dikey süpürge

selamlar, evimizde Dyson big ball 2 kullanıyoruz ve çok memnunuz.bir tane de şarjlı dikey süpürge almak istiyoruz. Dyson alma niyetimiz vardı ama v15 fiyatları çok uçuk. en uygun v8 onlar da +10k civarı.

alternatiflere yönelmek istiyoruz. Philips, tineco vb. 7-8k civarı hangi ürünler bizi memnun eder. 3 kedimiz var ve mutfak, araba temizliği için genelde kullanacağız.

Philips'in 8000 serisini 2 yıl kullandım, memnun kalmadım. Bu sene satıp dyson aldım.

3000 liraya aldığım makineye 2 yılda 2000 liralık yedek parça aldım. Garanti içinde olmasına rağmen ürünlerinin arkasında durmadılar. Tüketici hakem heyeti vs aldığım yedek parçanın 1000₺'lik kısmını zorla alabildim.
  • PoscheN  (04.01.23 14:00:42)
xiaomi 1c dikey süpürge kullanıyorum, dyson'dan farkı yok gibi, ben çok memnunum. aynı model artık yok ama benzerleri var, fiyatları da 5 bin lira civarında olmalı.

dyson ve Xiaomi dışında bir markaya bakmazdım ben olsam.
  • orient blue  (04.01.23 14:14:06)
Başka markaları tanımıyorum ama evde zaten Big Ball varsa V15'e bakmayın.
Bakmanız gereken model v12. Çünkü v15 ağır. Zaten Big Ball varken v15'e gerek yok.

  • michael_knight  (04.01.23 14:26:10)
bosch'un dikey süpürgelerini beğeniyorlar, ama kullanmadığım için bir şey diyemem.

zaten v15 almayın. motoru büyük ve çok ağır. tek kolla kullanmaya pek uygun değil. v12 çok daha kullanışlı bir model.
  • sir gawain  (04.01.23 14:49:23 ~ 14:49:54)
Xiaomi 1c handheld bizi de üzmüyor. Aynısının ekranlısını yapmışlar şimdi g11 diye.

  • hedep  (04.01.23 16:35:47)
Dreame V10 pro var memnunum.

  • Topalordek  (04.01.23 22:52:08)
En uzun ömürlüşü dyson fakat philipsi de 2 senedir kullaniyoruz bir sikinti yasamadim hatta bence iclerinde en kolay bosaltilani philips

  • ananiyimioguz  (05.01.23 00:40:51)