Otel Rezervasyonu

için hangi platformu kullanıyorsunuz?

Edit: yurtiçi

Vpn+Booking

  • Kaleci Saçlı Forvet  (04.01.23 10:53:11)
Trivago veya Google'ın yönlendirdiklerinden istediğim oteli hangi site daha uygun fiyata sunuyorsa onu kullanıyorum. Zaten hepsi büyük, güvenilir web siteleri oluyor.

VPN'den booking'e girip otel rezervasyonu yaparsam otele gidince Türk Vatandaşı olduğum için sorun çıkabileceğinden korktum hep ama bu tamamen benim kafamda uydurduğum bir şey de olabilir.
  • michael_knight  (04.01.23 10:55:57)
michael_knight hiçbir sorun çıkmıyor hocam ben en az 10 defa bu şekilde rez. yaptım, buradan da yapan olmuştur muhakkak bi sorun olmuyor yani, selamın aleyküm-aleyküm selam deyip gidiyorum hep hoş geldiniz diyorlar. Bu yöntemi denemek isteyen ama sıkıntı yaşayabileceğini düşünenler olursa diye kullanıcı deneyimi olarak belirteyim ben de asdasda

  • Kaleci Saçlı Forvet  (04.01.23 11:01:04)
küçük otelse fiyatları çeşitli platformlardan araştırıp direk otele ulaşıyorum. ets den şu fiyat buldum daha uygun olursa direk sizden yapayım diyorum kabul ediyorlar. bi acentacı olarak yaptığım adilik ama yapcak bişey yok.

  • entropik  (04.01.23 11:16:39)
vpn ile booking
ets
bazen de doğrudan oteli aramak
  • paintov  (04.01.23 11:28:41)
Şimdiye kadar sadece bir kere aracı kurumdan yaptım o da fiyatta baya avantajlıydı. Hep oteli arar pazarlık yaparım.

  • etna  (04.01.23 14:21:30)
ETS.

Özellikle uçak bileti çok ucuza geliyor genellikle ETS üzerinden.
  • pispinti  (04.01.23 14:48:32)