Kurtarılmış bölgeleriniz var mı?

Merhaba,

Sadece fiziksel bir bölge veya siyasi bir anlayışın getirdiği alandan bahsetmiyorum. Her türlü kurtarılmış bölge olabilir.

Kısaca:
bir şekilde aidiyet bağınızın olduğu,
çoğunlukla sizin gibi kişileri barındıran,
mümkünse bir dönem veya sürekli bulunduğunuz/takipçisi olduğunuz,
içerisinde kalarak ülkenin/dünyanın saçmalıklarından kısmen/tamamen uzaklaştığınız,
hayatımın sonuna kadar burada kalabilirim dediğiniz yerler, kurumlar, mecraları soruyorum.

Kendi kurtarılmış bölgelerimi de yazayım:
boğaziçi üniversitesi
açık radyo
birgün gazetesi
göcek
istanbul'da fenerbahçe, koşuyolu ve kandilli semtleri.

Spor salonu.
Konuştuğum adamların ne mesleğini ne memleketini ne siyasi düşüncesini ne tuttuğu takımı hiçbir şeyi bilmiyorum.

Varsa yoksa squat, deadlift, bench.
  • logisticsmanager  (02.01.23 21:43:46)
yillardir gitmeden cayini icmeden edemedigim kahvehane
arap istilasindan onceki kiz kulesi karsisindaki taslar

  • nibba  (02.01.23 21:53:01)
erdogana bu cagriyi yapan gazete mi kurtarilmis bolgeniz?
mobile.twitter.com

  • tantavizisyon  (02.01.23 22:18:51)
@tantavizisyon anlayamadım. gazete tabip odalarının çağrısını haberleştirmiş. benim anlayamadığım bir durum mu var?

  • sailor  (02.01.23 22:32:02)
Valla sanirim benim birkac fiziksel bolgem var. Arada sirada kafam attiginda gidebilecegim ve herkesten izole olabilecegim birkac bolge var. Aiyet bagim ya da benim gibi kisileri barindirmasi gibi isteklerim de yok sadece baskalarindan izole olabilmek tek kistasim. Atiyorum kafam atip yalniz kalmak istedigimde A bolgesi bos degilse, B bolgesine o da bos degilse C bolgesine vs gidiyorum.

  • j r r tolkien hayrani  (02.01.23 23:11:06)
Evim.
Evdeki kedim.
Kiz arkadasim.
Video oyunlari.
Spor.
  • another satisfied lover  (02.01.23 23:42:58)
Yürüyüş yaptığım sokaklar
Deniz kenarı
Banklar
Büyük süpermarketler
  • kararsızataletfilozofu  (03.01.23 00:05:03)