garanti temassız kart talebi

mevcutta bi tane banka kartım bir de kredi kartım var garanti'den bunları temassız özelliği olan versiyonlarıyla değiştirmek istiyorum. garanti müşteri hizmetlerini arıyorum temsilciye bağlanmak için tc'me sistemde kayıtlı değil diyor kart noya hatalı diyor vs. o şekilde bağlanamadım. mobil uygulamada kart talebi var ama orada temassız falan diye belirtmiyor açıklamasında da temassızlıkla alakalı bir şey göremedim. artık temassız özelliği olmayan kart gönderilmiyor mu zaten o yüzden mi belirtmiyolar öyle bir özellik olduğunu emin olamadım. bir de dediğim gibi mevcutta aynı kartlardan var bende zaten, mobilden yenilerini talep etsem onları kullanmaya başlayınca eskiler otomatik iptal mi olacak yoksa onlar için de iptal başvurusu gibi bir işlem mi yapmam lazım onu da bilmiyorum onu da öğrenmek istediğim için arayarak çözmek istemiştim ama yok ulaşmak mümkün değil. bu soruların cevaplarını bilen biri var mı burda?

Ben uygulamadan talep edince temassız özellikli kart göndereceklerini sanmıyorum. Ama illa görüşeceğim diyorsanız kayıp, çalıntı, şüpheli işlem şeklinde bağlanın. Kaybettim vs deyin. Yenisini yollarlar

  • elorelia  (02.01.23 17:09:23)
"Trink" olanlar temassız. Ben zamanında bi şekilde buna değiştirmiştim ama arayıp mı yaptım siteden mi tam hatırlamıyorum. Başvur diyince var olan kartı değiştir gibi bir seçenek de olabilir.

  • nhk ni youkosu  (02.01.23 17:26:00)
Asıl kartımda (bonus flexi) temassız özellik olmadığı halde yeni istediğim ek kart temassız özellikli geldi.

Bence kayıp çalıntı diyin ve yenisini isteyin, %99 temassız özellikli gelir.
  • John Bloor  (02.01.23 17:32:27)
benim bonus kart vadesi dolduğu için yenilendi ve temassız özellikle geldi yakın zamanda.
sorun olmayacaksa kayıp bildirebilirsiniz.

  • lazpalle  (02.01.23 17:35:55)
Hiç uğraşmayın twitterdan garanti müşteri hizmetlerine telefon bankacılığına bağlanamıyorum diye twit atın sizi arasınlar telefon bankacılığı işinizi de halledin kart işinizi de

  • denizgonen  (03.01.23 07:37:50)
Trink olanlardan almanız lazım. Garanti uygulamasından, özelliklerini inceleyerek başvurun.

Eski kartınız otomatik iptal olmaz, diğeri gelince iptal edersiniz.

Trink'lerde mutlaka kart ücreti alıyorlar.

.
  • kartallar yuksek ucar  (03.01.23 08:33:06)