kahve termosu

stanley artik cok ucuk fiyatlara ulastigindan konu disi biraktim onu oncelikle belirteyim.

hala mantikli fiyatlarda bas-ic imkani veren kapakli ve dokulme/sizma yapmayan ve mumkunse bulasik makinesinde yikanabilen termos var mi? oneriniz olursa memnun olurum. tesekkurler.

bas iç kapaklı olanına denk gelmedim fakat 200 liralık çelik termoslar gerek yalıtımı gerek sağlamlığı açısından iş görüyor ismi yüzünden stanley almayın

  • freebird5406_2  (01.01.23 12:18:55)
Contigo?

  • mor oje  (01.01.23 12:22:22)
@mor oje, contigo'ya cok baktim ama konudan da uzagim, model oneriniz olur muydu? ya da hangi ozelliklere dikkat etmek lazim?

  • in vino veritas  (01.01.23 12:24:43)
Bsn bunu kullaniyorum: Contigo Metra Autoseal Termos Bardak 470ML Gri
www.hepsiburada.com

Fiyati cok artmis :/ 270 falandi ben aldigimda. Basili tutarak icebiliyorsun ki bu avantaj; cunku kahveyi yapip cantaya atiyorum, sallaniyor, donuyor canta icinde ama gram akitmiyor. Sicak tutma perf hic fena degil ama oyle ilk andaki kadar sicak tutmuyor tabii.

Sunu kullananlar da gordum: Contigo Byron Paslanmaz Çelik Termal Mug 470 ml
www.hepsiburada.com
  • mor oje  (01.01.23 12:40:26)
Evde stanley, starbucks, trendix termoslarım var. Hepsini çok fazla kullandım.

Starbucks, bir süre sonra akıtmaya başladı. Klasik çelik olan modellerdendi.

Trendix, f/p ürünü. Bende büyük ve küçük boyları var. Sıcak tutması yeterli, akıtma problemi hiç yapmadı (5 senedir kullanıyorum) fiyatları uygun. Ben renklerine bayıldığım için almıştım ama beklediğimden güzel çıktı. Bulasık makinesinde yıkanır mı bilmiyorum.
  • jazzabel  (01.01.23 14:07:57)
Yıllardır Trendix kullanıyorum, bir kere bile sızma yapmadı. Bulaşık makinesinde termoslar yıkanmıyor diye biliyorum ama...

  • charbiel  (01.01.23 19:31:33)
cok tesekkurler peki trendix'te bas-ic ozelligi mevcut mu acaba? bulasik makinesinde yikanmiyorsa temizligi icin ozel bir sey kullaniyor musunuz koku vs. olmamasi icin? ozellikle plastik kisimda?

  • in vino veritas  (01.01.23 21:40:52)
Benim kullandıklarım kapaklı ve mandallı. Plastik kısmını su, sabun yıkıyorum hiç koku yapmadı. Yalnız o kadar sıcak tutuyor ki direkt termostan içemiyorum ben. İlle bardak lazım...

  • charbiel  (01.01.23 21:45:33)