Öksürük Belası

Ebeveynleri olarak artık bizim psikolojimiz bozuldu kızımız öksürdükçe.

4.5 yaşında kız.
Toz alerjisi var.
Cortair ve ventolin başladık, deloday veriyoruz akşamları.
Öksürük uyurken bile devam ediyor.
burun için serum fizyolojik kullanıyoruz.
2 gündür zencefildir, biberiye, kekiki nane limon vesaire içirdik.
sabah akşam grintuss da verdim.
yok arkadaş geçmedi bir türlü.

bizim gibi damdan düşen varsa tavsiylerini almak isterim.
şöyle mucizevi bir şekilde nasık keseriz öksürüğünü?

benim de oğlum öksürüyor, hasta değil şu an ama öksürüyor. doktoru günde 8 damla zyrtec verdi ve daha öncesinde de alerji/öksürük için vermişti (yalnızca 1 hafta kullanımı, uzun süre değil). yaşı 2.5 benimkinin. kızınız için belki birkaç damla daha eklemek gerekebilir, bilmiyorum. yan etki olarak uyku yapıyor.

  • deartheodosia  (31.12.22 19:43:44)
aspi natura bitkisel öksürük şurubunu kullandık 5 yaşındaki çocuk için doktor tavsiyesiyle mucizevi bir şekilde kesti hemen, kullanıcı yorumlarını okursanız trendyolda hepsiburadada falan herkese olumlu etki ettiğini anlarsınız, bulunduğumuz şehirdeki eczacılar da en iyi öksürük şurubu oldugunu söylüyor

  • annesharley  (31.12.22 20:56:08)
İlaç vs değil çaresi. Bize bir aktar kırıntı zemheri diye bir karışım önerdi. İnanılmaz işe yarıyor.

  • birmilyonunvarmi  (01.01.23 12:09:01)