[]

trendyoldan ismime gelen paket ama ben sipariş vermedim

kim gönderdi nasıl öğreniyoruz? trendyolu arasam söylerler mi?

final edit'i:
söylemiyorlar.
satıcı kvvk diyor.
trendyola kvvk diyor.
bundan sonra kimden geldiği belli olmayan hiçbirşeyi kabul etmeyeceğim şahsen.
ne saçmalık.

bilgi, güçtür edit':
kişi listesine sora sora buldum.
gönderici unutmuş haliyle.
Bundan sonrası için;
-reddedersem peşine düşer diye umuyorum.
- Bir yandan da free gift.

 
trendyol söylemez, ürünün tedarik edildiği firmayı arayıp sorun, basit bir senaryo ile, olası bir durumda aranmak için numara bırakmış olabilir veya ödeme yapılan karttan yola çıkarak bilgi verebilirler.


  • marlonbranda  (31.12.22 01:34:40) 
hediyedir


  • jamswety  (31.12.22 15:17:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.