Geforce now tecrübesi olan var mı?

Selamlar,
Ps5 niyetim vardı ancak ona para verene kadar geforce now üyeliği mi alsam diyorum. Kablonetten baktım 100 mbps'e kadar mevcut dairemde altyapı var görünüyor. Ne dersiniz tatmin edici olur mu?

kablonet bilmiyorum, ama bende 100mbps fiber var, kendi bilgisayarımda gibi oynuyorum. sıra da en fazla 2-3 dakika bekliyorum, sonra ne kopma oluyor ne de yavaşlama. 100'ün altı abonelik alma, fark ettiriyor. bir de hangi cihazda oynayacaksan modemden ona kablo çekmen en sağlıklısı.

  • malheiros  (29.12.22 20:53:58)
100 mbit kablonet ile uzun süredir kullanıyorum. merak ettiklerini sorabilirsin.

benim için negatif yanları:
-ayarlarınız kaydedilmiyor, her oturumda tüm kontrol, grafik vs. ayarları baştan yapmak gerekiyor.(türkiye'de 3080 tier olmadığı için.)
-input lag 10-12 ms gibi bir latency'de bile çok fazla. rekabetçi ve fast paced fps oyunlar için hala uygun değil. (türkiye'de 3080 tier olmadığı için.)
-internetinizi kullanan başka insanlar da var ciddi şekilde etkileniyor bağlantı.
- 1080p 60 fps desteği var en fazla. (türkiye'de 3080 tier olmadığı için.)
-bazı oturumlarda gtx 1060 bile olabiliyor nedense.

alliance partner saçmalığı olmasa güzel bir sistem aslında. ama 3080 tier gelmediği sürece sürdürülebilir değil bence.
  • dr doofenshmirtz  (29.12.22 21:24:07 ~ 21:25:06)