dyson’im olmasa ne olur?

bir arkadasim sifir fiyatinin yarisina dyson’ini bana satabilecegini soyledi, v15 supurge.
evde robot supurge ve dandik bi kablolu supurge var. dyson bu kadar ucuza dusmusken almaliyim gibi bi his olustu bende, ama alsam usenirim yani ben koltuk temizlemeye yatak temzilemeye falan.

bu arada bunu odeyecek param da yok, hazir yatirimda olan paramdan verecegim.

ilerde cocugum olur, alerjim azar, pisman olur muyum almadigima urunu?

"bu arada bunu odeyecek param da yok"
cevap tabii ki hayir. alma.

"ilerde cocugum olur, alerjim azar, pisman olur muyum almadigima urunu?"
Bunlar muglak bir gelecekte oldugunda kimse dyson v15'i hatirlamiyor olacak.
  • hot potato  (28.12.22 20:40:59)
Al bi sure sonra sat bence xd kullanmadim deyip satarsin ayip olmasin arkine

  • ala09  (28.12.22 20:42:21)
Bence al.
Alternatif olarak, bir haftalığına al, dene.

  • michael_knight  (28.12.22 20:44:13)
bataryalı olanlardansa, bi süre sonra pili bitecek, aletin kendisi kadar masraf edeceksin piline. bence alma boşver.

  • roket adam  (28.12.22 21:29:54)
alerji kısmına takılıyorsan hava temizleyici al derim. philips'in baya övülüyor.

  • evimin paspasi  (29.12.22 00:37:04)
robot + dyson işleri gerçekten kolaylaştıran iki alet olmasına rağmen maddiyatı ön planda tutmak daha makul. elinizdeki robot + kablolu süpürge görünürde size yetiyor gibi geliyorsa masrafa gerek yok sanki.

  • sanal uyku  (29.12.22 02:18:12)
Dyson dikey olanları batarya dalgasından ötürü çok tavsiye etmem, ha ben naptım, gittim Dyson'ın torbasız normal kablolu süpürgesinden aldım olağanüstü iyi makine.

  • uvcray  (29.12.22 04:47:48)
dyson v6 dikey süpürge alalı 7 sene oluyor bataryasını hiç değiştirmedik hala evi süpürmeye yetiyor

demeye geldim hayırlı forumlar
  • ananiyimioguz  (29.12.22 10:09:15)
2 kedim var, dyson'ım yok, hala hayattayım. 3 kuruş paramı da ona veremem.

  • 9kuyruklukedi  (29.12.22 10:50:08)