Nevşehir toplu taşımayla gezilir mi?

bu haftasonu için gezilecek yerlere sık otobüs/dolmuş seferleri var mıdır? Sürünür müyüz bu şekilde? Taksi kullanacak olsak dönüşte bulamama riski olur diye düşünüyorum. Çok sürüş tecrübem olmadığı ve kış aylarında olduğumuz için araç kiralamaktan çekiniyorum biraz, yollarda buzlanma vs olur diye tırsıyorum. Bir de oradaki araç kiralama firmaları için dikkat edilecek hususlar nelerdir?

arac kiralamalisin. karda kista surdum hicbir sorun yasamadim. ölu sezon sayilir su an bu yuzden aradigini kolay bulamayabilirsin taksi vs

  • ala09  (28.12.22 20:44:06)
Nevsehir derken kapadokya mi? Turistik yerlere dolmusla/minibusle rahat rahat gidersiniz. 8 sene oncesinde bile kisin problem olmamisti benim icin.

  • kuehles blondes  (29.12.22 00:39:35)
toplu taşıma ile gezemezsiniz. kapadokya'da görülmesi gereken ziyaret yerlerinin çoğuna toplu taşıma yok. paşa bağları, zelve, aşk vadisi vs. çok fazla yürümek durumunda kalırsınız. şu anda kar yok, hava güneşli. önümüzdeki 8-10 gün de kar görünmüyor tahminlerde. olsa bile kış lastiği ile çok rahat gezersiniz. şehir merkezinde bile toplu taşıma zayıf maalesef. herhangi bir bilgi veya yardıma ihtiyacınız olursa bana mesaj atabilirsiniz. iyi gezmeler.

  • mustafakesekci  (29.12.22 12:08:35)
Cevaplar için teşekkürler. Gezilecek yerlerden kastım Derinkuyu vs araçla gidilmesi gereken turistik yerlerdi.

  • opethian  (29.12.22 12:47:00)