Yılbaşında ara sokaklarda alkol çevirmesi olur mu

İstanbul bağdat caddesi-minibüs caddesi civarı için

Olur. Oldu, olacaktır da

  • teritori  (28.12.22 02:33:16)
olur, ehliyet gider 6 ay. bir sürü para cezası falan. kaza yapsanız biri yaralansa bir şey olsa, biri yola atlasa bile siz tamamen suçlu olacaksanız. en iyisi alkollü araba kullanmamanız.

  • wonnka  (28.12.22 05:06:10)
Caddede klasik bostancı sahilde ve Caddebostan’da olur.
Minibüs yolunda da kesin olur.

Ama caddenin ve minibüs yolunun ara sokaklarında olmaz.

Bin taksiye uğraşma hiç. Hem sen rahat et hem diğerlerini tehlikeye atma.
  • azzlack  (28.12.22 07:36:00)
"ara sokaklarda olmaz" ifadelerine güvenme.
2018 yılbaşında hamam sokakta çevirmeye girdik.
iyi ki alkollü araba kullanmayacak kadar olgun, karakterli ve bilinçli birisiyim de bir sıkıntı yaşamadım.
  • teritori  (28.12.22 08:10:00)
Olur. Oluyor. Hatta umarım daha sıkı olur. Alkollü sürücü sorunu hatta özellikle yılbaşında sarhoş şoför terörü bitene kadar artarak denetlenmeli.

Yılbaşında taksi bulursunuz bence. Belirli saatler arası herkes kısa mesafe gider zaten diye tahmin ediyorum.

@teritori +1
  • nawar  (28.12.22 08:42:49)
alkollü araba kullanmayın.

  • jelly bear  (28.12.22 09:13:11)
alkollü araba kullanabilirsiniz yeter ki arabayı alkollü kullanmayın.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (28.12.22 09:47:00)
teksas'ta otoyollarda "drink and drive go to jail" yazardi bize de lazim bu tip uyarilar bence.

  • bay b  (28.12.22 10:38:22)
Kesinlikle olur. Hafta içi bile yapıyorlar bu ara çevirmeyi. Özellikle önce ana yola koyuyorlar uzaktan görünsün diye, sonra ilk çıkıştan kaçıyorsun çat orada da çevirme oluyor.

  • roket adam  (28.12.22 11:37:46)
Olmaz mi zaten butce acigi tavan. Nasil kapanacak bu aciklar. Hem de zamli tarifeden gecer 12 den sonrasi.

  • kuzey li  (28.12.22 12:56:38)