[]

Yöneticilik terfi zammı hk

Selamlar, daha önce terfi alanlar özellikle sizce terfilerde yüzde kaç ara zam alınır? Finans için soruyorum.
 
Yakın zamanda bir arkadaşım 7 kişilik ekibin yöneticisi oldu. Maaşı brütten nete geçti ve ek zam olarak da %10 civarı aldı. Ortalamada %25 gibi bir yere geldi sanırım. Ancak ek olarak kira desteği ve araba desteği ile ortalama %40 civarına geldi demişti. Trde finans sektöründe kilit bir ekipte çalışıyor.
Naçizane olarak ben hesaplama yaparken yöneticiliğe kadar olan rütbeleri sayıp, en düşük maaş alan kişi*rütbe sayısı yapıyordum. Genelde +-15 % tutuyordu trdeyken. Tabii yıl 2010lar, değişmiş olabilir, fikir vermesi açısından söylüyorum.
Örnek
Yeni mezun
Uzman
Kıdemli uzman
Yönetmen
Yönetici

Yönetici ile yeni mezun arasında 4 rütbe var. 4x yeni mezun maaşı
  • Omelas'ı Terk Eden Köylü  (25.12.22 13:34:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.