Pedal ve Amfi Konusunda Hadi Bana Güzel Akıl Verin Beya

Konudan uzun yıllardır uzak kalmış düzgün bir gitaristim. Evde kendi kendime çalacağım. O yüzden yüksek watt'lara falan ihtiyacım yok. Önemli olan kısıkta dahi olsa temiz ses almam.

Gitarım Jackson PS4. 1 single 2 humbucker manyetiği var. Hard Rock, Metal ağırlıklı şeyler tıngırdatacağım. Metallica, Iron Maiden, Guns, Manowar, AC DC, Foo Fighters, Bon Jovi, White Snake, White Lion, Avenged Sevenfold, Megadeth ve bilimum klasik gruplardan sert yumuşak allah ne verdiyse girişirim muhtemelen. O yüzden pedalın oldukça özellikli bir alet olması gerekiyor. Wah wah olmazsa olmazım. Lakindir ki yıllar yılıdır konuya çok uzak kaldığım için özellikle pedal konusunda zırcahilim. Zırcahilin de ötesiyim hatta.

Birinci önceliğim alacağım ikilinin işimi görmesi. Yetersiz kalmaması. İkinci önceliğim ise sahneye falan çıkmayacağım için gereğinden de fazla özellikli ve pahalı bir şey almamak. Maddi bir sorunum yok ama lüzumsuz bir şeye de para vermek istemiyorum. Yani ne donanımhaber ölücüsüyüm ne de para saçmaya meraklı zengin piçi.

Tamam çok konuştum. Siz anladınız beni. Akıl verin gençler

  • alperz  (25.12.22 05:18:16)
yamaha thr10x, wah seçimi de zevkine kalmış.

  • wrench  (25.12.22 12:36:38)
yamaha thr10 işini görer. cry baby mini vah'da evde fazla yer kaplamaz ve 10 numara olur. bak benim ibanez ve yamaha thr10 amfi kaydım şöyle mesela:
www.instagram.com

  • daglien  (25.12.22 20:47:58)