(modern family) claire mi gloria mı?

diziyi izlemedim, insta reels'te hep çıktığı için biliyorum. ben sadece fiziksel güzellik açısından soruyorum ama diziyi izleyenler insanlık, hayırseverlik vb. farklı açılardan da değerlendirebilir elbette :) siz gloriacı mısınız claireci mi?

sofia vergara çok seksi kadın tamam ama ben claire'i çok daha güzel buluyorum açıkçası ya. yani sofia'ya tapınıyor millet biraz ilginç geliyor. aksanı tatlı filan ama bir süre sonra sıkıyor. claire acayip hoş kadın. 28M ankara bu arada. görüşlerinize ASL de eklerseniz sevinirim. tşk.

claire. e

  • inheritance  (24.12.22 22:09:07)
Dizinin büyük fanıyım, hatta bu yakın zamanda üçüncüye tekrar izlemeye başladım. O yüzden karakterlerden ayrı objektif bir yorum yapamiyor olabilirim ama benim favorim Gloria. Çok gülüyorum sahnelerine.

  • fraise  (24.12.22 22:11:11)
bence de claire ya bi düşündüm de.

çok iyi dizi bu arada.
  • AlsterWasser  (24.12.22 22:13:11)
abi insta'da gördüğüm sahnelerine gerçekten çok gülüyorum, çok hoşuma gidiyor ama amerikan işlerine karşı ciddi bir nefretim mevcut genelde. inanılmaz yapmacık geliyorlar. the office'i çok severim mesela ama onun oyuncuları bile açık açık diyorlar ki "bugün çekecek olsak bizi cancel'larlardı". bilmiyorum belki modern family de kalıpların dışına çıkabilen, political correctness iğrençliğinden nasibini almamış güzel bir dizidir ama amerikan işi olduğu için ister istemez ön yargı ile yaklaşıyorum biraz. ingiliz dizisi olsa misal çoktan izlemiştim. onlar böyle değil.

  • mark greg sputnik  (24.12.22 22:17:31)
2 kere izledim tamamini, net claire.
30 e londra

  • fakyoras  (24.12.22 22:20:19 ~ 22:21:10)
Gloria.

  • invictae  (24.12.22 22:31:35)
Ben birkaç sezon izleyip sarmayinca bırakmıştım, cevabım Claire.

  • Amaranta ursula  (24.12.22 22:36:22)
ben de senin gibi reelsten biliyorum diziyi kesinlikle gloria. e

  • paintov  (24.12.22 23:35:55)
biraz kuru got ama benim icin de cevabi claire. bir de sarisin sevmem ustelik.

  • antikadimag  (25.12.22 00:16:30)
İkisi arasından seçeceksem Claire. Çok beğendiğim için değil ama sofia vergara'yı beğenmiyorum.

  • mirafiori  (25.12.22 00:41:27)
tüm bölümlerini izledim.

fizik olarak gloria
karakter olarak claire
  • sir gawain  (25.12.22 02:19:16)
claire'in fizigi cok kotu ya duzgun olsaydi karsilastirirdik ama sofia vergaradan bahsediyoruz. buyuk meme got seven birisi de degilim. claire petite ve kivrimli olsaydi daha cok begenebilirdim

  • aydonno  (25.12.22 09:18:03)
Her iki açıdan da Gloria. Karakter açısından Claire'in bazı yönleri problematik geliyor bana. 21, k.

  • black holes in the sky  (25.12.22 09:21:00)