Kedinizin en sevdiği oyuncak hangisi?

El yapımı veya petshoptan alınmış olabilir.

Burustulmuş şeker kagitlari ve normal kahit toplar kadar hic bir oyuncagi ile bag kuramamisti bizimkisi.

  • ananiyimioguz  (24.12.22 13:26:40)
robot supurge fircasi+ www.ikea.com.tr

  • ala09  (24.12.22 13:29:01)
ikea'dan aldığım peluş faresi vardı. her yere taşıyor ve onunla yatıyordu. ağzına aldığında nedense "baauvv bauuvv" diye bağırıyordu aynı zamanda. ne olduysa o fare kayboldu. internetten tam olarak onun gibi olmayan başka bir peluş fare aldık. ilk başta ilgilenmedi ama şimdi bunu aynı şekilde ağzında taşıyor sağa sola ama beraber yattığını görmedim henüz.

diğer kedimiz de toplarla ve koltukların üstündeki düğmelerle ve pipetlerle deli gibi oynuyor. özellikle pipet delisi. paket paket pipet alıyoruz çünkü sürekli buzdolabının altına kaçırıyor ya da kaybediyor başka şekillerde.

edit: benim bahsettiğim ikea faresi buydu www.ebay.com ama neden bu kadar pahalı anlamadım.

şu anki faresini bulamadım ama eğer oyuncak alacaksanız peluş alın derim.
  • şeyh x  (24.12.22 13:29:50 ~ 23:07:41)
bizimki yün yumağı delisi annemin yumaklarını kaçırıp onla oynuyor. yumağı açıp sandalye koltuk ayaklarına doluyor.

  • astronom bey  (24.12.22 13:38:55)
Birininki paket lastiği, özellikle kalın olanlar.

Diğerininki buruşturulmuş kağıt ambalaj veya peluş mikrop oyuncağı. @şeyh x'in kedisi gibi koca peluşu ağzına alıp bağırarak geziyor. Söz konusu mikrop: images.app.goo.gl
  • kobuzchu kiz  (24.12.22 13:39:25)
bulaşık süngeri :(

  • neira  (24.12.22 14:23:39)
Ip her daim fav. Fareden bikti? Top da bazen.

  • mor oje  (24.12.22 14:36:24)
Kağıt havlu

  • ikibinler  (24.12.22 16:34:10)
Plastik sac tokasi favorisi. Bir de iple oynatilmayi cok seviyorlar :)

  • chihirovekohaku  (24.12.22 16:59:12)
don lastiği. evet. eşofmanın ipleri var ya lastikleri, ondan. peşinden deli gibi koşturuyor.

  • gibicibicis  (24.12.22 17:15:32)
ne oyuncaklar aldık hiç oynamadılar ama defter sayfasını top yapıp atıyoruz saatlerce eğleniyolar. evin içi top top kağıt dolu. hafif olduğu için patisiyle ordan oraya savurabiliyor, bir de ağzıyla tutup taşıyabiliyor herhalde ondan seviyolar.

  • orpheus  (24.12.22 17:29:09 ~ 17:29:43)
Alınma oyuncak hiç yüzüne bakmadı, lastik saç tokası ve uzun bi çubuk (kablo bağı) görünce deliriyor oynuyor epey.

Sert top seviyor bi de lastik kadar iştahlı oynamasa da.
  • hedep  (24.12.22 17:40:04)
İkea Mokapotun silikon contası

  • mahsus mahal  (24.12.22 23:17:38)