iş yerinizin linkedin gönderilerini beğenip/ yeniden paylaşıyor musunuz?

Benim dışımda tüm iş arkadaşlarım iş yeri gönderilerini beğeniyor, yorum yapıyor ya da yeniden paylaşıyor. Küçük bir ekibiz, aksiyon vermemem göze batıyor mudur?

Yeniden paylaşmıyorum. Yorum yapmıyorum. Çok alakasız bir şey değilse beğeniyorum.

Göze batıp batmaması LinkedIn'i ne kadar aktif kullandığınızla ilgili. Sürekli yazılar paylaşıyorsanız, başka hesapların gönderileriyle etkileşim halindeyseniz iş yerinizin gönderileriyle hiç ilgilenmemiş olmanız dikkat çekebilir. Yok benim gibi nadiren kontrol ediyorsanız arada beğenip geçin sorun olmaz.
  • pispinti  (23.12.22 09:58:56)
Bazen marketingciler "arkadaşlar paylaşalım" diye link atar, onda da içimden söve söve tıklarım ama normalde hayatta ellemem.

Göze batıyor mudur? Öyle bi beklenti varsa evet, batıyordur.
  • plutongezegendegilmi  (23.12.22 10:06:38)
eğer linkedin'de aktifseniz, başkaca paylaşımlar yapıyorsanız yadırganabilir.

  • mustafakesekci  (23.12.22 10:09:04)
linkedinde hiçbir şeyi beğenip yorum vs yapmadığım için asla yapmam.

  • jelly bear  (23.12.22 10:12:12)
hayır. hatta şirketin özel bir uygulaması var bunun için otomatik olarak paylaşıyor eğer izin verirsen (Everyonesocial mi ne). üstüne hediye falan veriyorlar ona rağmen paylaşmıyorum.

  • roket adam  (23.12.22 10:12:28)
Linkedin'de hiç aktif değilim, bir şey paylaşmam ya da başka şeylere yorum yazmam zaten 30-35 bağlantım var. Göze batmıyorumdur herhalde?

  • japon balığı  (23.12.22 10:15:01)
Linkedin paylaşımlarını yapan kişi arkadaşım olduğu için hepsini beğeniyorum. Normalde beğenmezdim.

  • jazzabel  (23.12.22 10:37:08)