Şirket içi bölüm değişimi

Merhabalar. Şirket içinde kalite işinden satın alma işine geçmek istiyorum. Ama şu an satın alma için bir açık yok. Ben yine de kalan zamanımda o işle de ilgilenebileceğimi söylemek istiyorum. Bunu müdüre nasıl söyleyebilirim? Aslında olay satın alma değil. Genel olarak biraz daha bana değer katacak, idari işleri öğrenmek istiyorum. Teşekkür ederim.

Bizim sirkette mesela %20-50 vb rotasyonlar oluyor. %20'de mesela haftanin bir gunu farkli bir ekipte calisiyorsun. Sizde boyle bir sistem yoksa bile gayriresmi olarak uygulatabilirsiniz belki.

  • sertac akin  (22.12.22 12:42:31)
Ben olsam açık olurum.
Kariyerimi teknik satın alma üzerine kurmak istediğimi söyleyip bu alanda şirketin bana yardımcı olup olmayacağını sorarım. Onlar olur/olmaz der.

  • logisticsmanager  (22.12.22 12:44:21)