Şu atari nasıl sizce?

ty.gl

Malzemesi vb çok kaliteli değil gibi sanki. Bunun daha kalitelisi var mıdır böyle retro 16 bit oynatabilecek?

  • zaman ilac degil insanlar unutkan  (21.12.22 22:43:46)
verilen linkteki bende var. 100 liraya falan almıştım, baya oynadım. keyifliydi. hala bozulmadı.

  • gurur  (21.12.22 23:21:26)
Uzmanlık alanımdır.

O linkteki alet ve türevleri epey kötü cihazlar. Hem yapı olarak, hem emülasyon olarak hem de içindeki rom'lar olarak.

Güzel iş görecek bir handheld emülatör istiyorsanız

www.youtube.com

Biraz göz atın zaten belli bir kalitenin üzerindeki aletleri inceliyorlar.
  • hedep  (22.12.22 00:27:16)
@hedep videoları izliycem sonrasında sorularım olabilir sana ama bu cihazları tr'de bulamam sanırım?

  • msb  (22.12.22 10:33:15)
Türkiyede satan varsa da deli komisyonlarla satıyordur fakat aliexpress ya da amazon üzerinden alabilirsiniz. Genelde aliexpress'de kendi satış hesapları oluyor güvenli şekilde. Videolarda bahsedilen cihazların fiyatları attığınızdan dramatik olarak daha farklı elbette fakat ps1, dreamcast, hatta gamecube oyunlarını bile çalıştırabilen aletler. Tamamen 8,16 bit odaklıysanız daha makul fiyatlı düzgün çözümler de var.

Direkt x alet diyemiyorum zira izleyince anlayacaksanız videoları hepsinin ayrı yeteneği, sıkıntısı var.
  • hedep  (22.12.22 12:55:43)
Tamamdır hedep çok teşekkürler. Seçenekleri daraltıp en son bi uğrarım yanına.

  • msb  (22.12.22 21:31:12)