Yılbaşında ne yapacaksınız?

Geldik yine Aralık'ın son dilimlerine... Yılbaşı planınız şimdiden şekillendi mi kafanızda?

Evde olacak olanlar; o gün için şimdiden gözünüze kestirdiğiniz izlenesi, eğlenceli yapımlar var mı?

Yaklaşık 10-15 gün önce planlandı.
Bir arkadaşımız 9 yatak odalı bir villa kiraladı iki günlüğüne, hepimiz oraya toplanıyoruz. Kaç kişi olacağımız belli değil henüz ama o eğlencede bir şekilde uyuyacak yer buluyor insan.
Cuma gecesinden gidip Pazar öğlen ayrılacağız.
  • michael_knight  (20.12.22 18:50:49)
Ablam gelecek, onunla ilgileneceğim. Birkaç film bakacağım ben de.

  • Amaranta ursula  (20.12.22 19:25:36)
Plan yapmadım. Genelde çağırıyorlar birinin evine falan oraya dahil oluyorum.

  • vedatchilipeppers  (20.12.22 19:35:49)
Arkadaşımla Uludağa gidiyoruz

  • FreSh  (20.12.22 19:57:15)
İşten güçten zaman bulabilirsek paris’e gideceğiz.

  • archmage mahmut  (20.12.22 20:42:19)
bir arkadasimla evde oturup film izleriz. normalde yedigimizden birazcik daha kaliteli yiyecek alirim buyuk ihtimalle. film olarak eski, klasik bir sey. su listeden yururum en.wikipedia.org

  • hot potato  (20.12.22 20:49:46)
bir otelde konaklamalı program ayarladık. gece yemeli içmeli, geceyi de otelde geçirmeli.

  • gazozailacatmauzmani  (20.12.22 21:19:53)
yılbaşında dışarı çıkmaktan nefret ederim. evde olacağız yılbaşından bi hafta sonra finlandiya’ya gideceğiz

  • roket adam  (20.12.22 23:26:21)
Ev direkt. Ana-baba-kardeş yemek falan yeriz. Başka şehirde oturan diğer kardeşim, yengem ve yeğenimle görüntülü konuşuruz. Babamların dünürleri de tahminen dahil olur. Sonra hep beraber, babamların kedisini de kucağımıza alarak fotoğraf çektiririz. Makinenin otomatik ayarı var. Bu yani.

  • d max  (21.12.22 00:04:08)
keşke ailemin yanı olsaydı ama almanya bu sene.

  • susannah delgado  (21.12.22 02:39:43)
Kedimle koltuklara serileceğiz.

  • peki madem  (21.12.22 10:34:53)
Oyun oynarım.

- 2018'e board game oynayarak girmiştim kuzenlerimle.
- 2019'a sanırsam Football Manager oynamıştım.
- 2020'e God of War idi.
- 2021'e This War of Mine.

Bu sene hangisi olur bilmiyorum.
  • put it in your appropriate place  (21.12.22 12:35:06)
Manitam + sevdiğimiz dostlarla beraber evde yiyerek, içerek girmeyi planlıyoruz.

  • Berck  (21.12.22 19:45:35)
Medeniyetin olmadigi bir yerde plan yaptik. Dag bayir cayir uzun yürüyüsler yapariz, plan bu. Ekran, televizyon yok zaten gittigimiz yerde.

  • buf-e kür  (21.12.22 21:05:27)
her zamanki gibi aile yemeği ve muhtemelen bir şeyler izleyerek geçer.
saat bir gibi çalışmaya devam ederim.

  • rakicandir  (21.12.22 23:45:17 ~ 23:45:49)