iPhone 13 pro gerçekten o kadar sağlam mı?

Aldığımdan beri kap ve ekran koruyucu ile kullanıyorum ancak keyifli değil. Bunları söküp öyle kullanmak istiyorum.

Gerçekten ekranı kasası reklamını yaptıklarıngibi düşmelere dayanıklı mı? Bir şey olmaz mı?

1-2 düsmeyle zaten kolay kolay kirilmaz. Asil problem, olusan cizik ve ezikler. O yüzden kilif olmadan kullanmayi hayal bile edemiyorum :D

  • VIPCH  (20.12.22 17:36:25)
Kap daha ergonomik hale getirdiği için kullanıyorum ben. Hem köşeli hem kaygan. Bok gibi yapmışlar tasarımı.

  • herp  (20.12.22 17:36:41)
önceki telefonum iPhone du ve hiç kılıf/ekran koruyucu kullanmadım. bir defa telefon elimdeydi ve ben tam da o elimin üstüne çok kötü düştüm, ekran kırıldı, yaptırdım. onun dışında, aradan 7 yıl geçince baktım, minnak çizikler... 7 yıl kılıf ve cam koruyucu ile kapkaçın bir telefon kullanmaktansa, o minnak hasarlar göze alınabilir yani. çantama falan da hep öyle attım, hiç korumasız kullandım. 13 haydi haydi dayanır. ufak çizikler oluyor ekranda anahtarlara falan denk gelirse. ilk etapta sadece ekran koruyucusu ile kullanın derim. ama önemli bir nokta şu, telefonu gören sanki ölmek üzereymişsiniz gibi bağırıyor, sizi ikaz ediyor, nasıl kılıf kullanmazsın diye. onları sakinleştirmek biraz sıkıcı.

  • lovemyself  (20.12.22 21:21:26)
ben 12 kullanıyorum, sadece jelatin var. eğer düşürdüm bir sıkıntı olmadı ANCAK kamerası çok çizildiği için kamera kalitesi eskisi gibi değil. 13 pro lensleri daha büyük olduğu için riskli olabilir

  • roket adam  (20.12.22 23:27:21)