Şampuan harici ürün

Saçlarımı şampuanın çabuk yağlandırdığını düşünüyorum. Hem de biraz kimyasaldan uzaklaşıp hem doğaya hem saçlarıma nefes aldırmak istiyorum.

Şampuan harici ürünlerle saç yıkayıp önerisi olan var mıdır?
*Saçlarım ince telli ve boyalı.

Insight saç kremlerine bak ben çoğu zaman sadece saç kremi kullanıyorum şampuan kullanmadan.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (20.12.22 14:30:17)
Zeytinyağlı sabun deneyebilirsiniz. Annem kullanıyor ve memnun. Ben denedim ve saçım keçeden beter oldu:(
Kimyasal fakat temiz içerikli daha kaliteli şampuanları denememizi öneririm.
En ucuz ve basit yöntem: 2-3 haftada bir saçınızı elma sirkesi+su ile durulamak.
Son olarak; saç kremi adı üstünde saçı daha da ağırlaştırır yağlandırır.
  • ya volna  (20.12.22 15:00:23)
instagram'da icerikleri_ne diye bir sayfa var, cok guzel sampuanlar, kuru sampuanlar onerdiler gecenlerde. oraya bakabilirsiniz. ayrica, ben de cabuk yaglandigini dusunuyordum ama inat ettim 2-3 gune bir yikadim bir sure sonra alisti sacim artik 3 gunde filan yaglaniyor, surekli acik gezerim. cok sik yikiyor olabilirsiniz belki.

  • kassiopeia  (20.12.22 15:13:52)
defne sabunu

  • lcha  (20.12.22 15:21:05)
  • sparkle kiddle  (20.12.22 20:01:14)