[]

kendi evinize çıkarken eşyalar hk

olmazsa olmaz nelerdir? Neyi unutmamalıyım?

Teşekkürler


 
yakın zamanda yaptım bunu. o nedenle bazı cevaplarım var.

1- vileda
2- çaydanlık
3- süpürge
4- orta sehpa
5- mikrodalga fırın
6- kitaplar (kesinlikle arıyor insan)
7- çarşaf, nevresim takımı
8- terlik
9- bornoz - havlu
  • mstiteltr90  (19.12.22 11:21:05) 
Ben minimum şartlarda da yaşayabilirim/yaşamıştım. O yüzden sadece buzdolabı, yatak ve perde diyorum. Geri kalan şeylerin listesi sınırsız bence.


  • ruhen hastayim ben  (19.12.22 11:22:16) 
Boşandığımda evden hiçbir şey almayıp bomboş bir eve çıkmıştım.

-Bir çekyat, buzdolabı, bir tava, bir tencere, ikişer ,tabak, çatal, kaşık, bıçak, kupa, battaniye, nevresim takımı, yastık, perde niyetine çarşaf, havlu, sabun ve terlik aldım.

Ankastre ocak vardı.

Gerisi yavaş yavaş oldu.
  • Mirket  (19.12.22 12:17:05) 
bir ikea yapılırsa görerek yerinde karar verirsin. almadıkların da (örneğin ütü, ütü masası gibi) ihtiyacın olduğunda alınır.


  • gabe h coud  (19.12.22 13:30:43) 
7orta sehpa kesinlikle bu listede değil ya :) biz kullanmıyoruz, bütün ev düzen arkadaşlarım da bir süre sonra iptal ettiler, orta sehpasız salonlar daha güzel oluyor. ayrıca sıra ona gelinceye kadar ohoooo.


  • benaslinda  (19.12.22 14:35:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.