Hiç durmadan en çok yiyebileceğiniz yiyecek ne?

Hiç durmadan en çok miktarda yiyebileceğiniz yiyecek nedir?

Benimki antep fıstığı.

Not: Cevabınız bir yemiş, bir meyve, bal, yoğurt vs. gibi tek bir besin de olabilir; bir abur cubur da olabilir; ev yemeği, yöresel yemek, tatli veya dışarda yediğiniz bir şey de olabilir.

Not 2: Marka da soyleyebilirsiniz, ozellikle abur cubur, cikolata vs. icin.

İskender
Kabak çekirdeği
Mandalina
Patlamış mısır
  • pispinti  (18.12.22 17:18:51)
Antep fıstığı demeye gelmiştim. Yok böyle bir yiyecek bence ya.

  • primetime  (18.12.22 17:22:32)
guacamole

  • AlsterWasser  (18.12.22 17:22:38)
Gün tabağındaki her şey. Kısır, mercimek köftesi, yaprak sarma vb.
Bir de kalamar

  • Josephine.  (18.12.22 17:22:53)
çikolata

  • sta  (18.12.22 17:23:40)
Cevizli sucuk.
Edit: Fıstıklı baklavayı unutmuşum.

  • Amaranta ursula  (18.12.22 17:32:48 ~ 17:38:27)
Patates kızartması
Meyveli kek
Baklava
Kizartma
  • logisticsmanager  (18.12.22 17:36:59)
Lahmacun
Bira
Tiramisu, magnolia gibi kremali tatlilar
Sobiyet/baklava
Pogaca
Sucuk
Cekirdek
  • mor oje  (18.12.22 17:40:44)
Hayatımdan her türlü zararlı maddeyi çıkardım/ azalttım. Kola hariç :(( kola diyorum.

  • ruhen hastayim ben  (18.12.22 17:42:35)
eski tip gofret. epeyidir görsem de almıyorum çünkü açınca paketi bitiriyorum.
luppo da son bir aydır bu şekilde. galiba onu da almayacağım artık.

  • oyokbuyoknevar  (18.12.22 17:52:27)
Aklımda direkt bir şey canlanmadı. Cevaplar da yardımcı olmadı. Ama az tuzlu çekirdek diyebilirim bağımlılık yapanlarindan :)

  • 2027  (18.12.22 18:11:21 ~ 18:12:48)
Patates kizartmasi.

  • j r r tolkien hayrani  (18.12.22 18:23:13)
patates kızartması

  • roket adam  (18.12.22 18:43:38)
Domatesli pilav
Patates tava
Fındık
  • d max  (18.12.22 18:51:06)
Midye

  • basond  (18.12.22 19:04:30)
1- pasta 2- cips ozellikle sade patates cipsi
3- kavurma

  • ala09  (18.12.22 19:58:55)
patates kızartması ve nugget :D yanında soslarla mhhmm

  • theseachange  (18.12.22 22:12:34)
kestane (tabi iyi kızartılmış ve kaliteli bir tür olması lazım)

  • orpheus  (18.12.22 22:18:02)
Luppo veya uno'nun minik kruvasanlarına başlayınca duramıyorum o yüzden eve almıyoruz bayadır.

Sevdiğim şeylere düşündüm, menemen, sinop mantı falan ama öyle hiç durmadan yiyebileceğim hatrı sayılır bir şey yok bence ya.

hiç durmadan her sabah deseydin menemen derdim ama başladıktan sonra hiç durmadan en uzun besin aklıma gelmiyor hepsi eşit yerlerde bitiyor. öyle sıyrılıp giden fark yaratacak bir şey aklıma gelmedi :(

kuruyemiş çok severim ama bir eşik var oraya gelince bayıyor hepsi.
  • ananiyimioguz  (19.12.22 00:32:03 ~ 00:32:13)
Tek oturuşta yarım kilo antep fıstığı yemişliğim var. Antep fıstığı+1 diyebilirim bu yüzden.

Bir de patates kızartması ve makarna.

Edit: En büyük zaaflarım olan sokak simidi ve beyaz ekmeği unutmuşum. Yani karbonhidrat :(
  • ms brownstone  (19.12.22 01:09:04 ~ 01:14:32)
hiç özellikle zorlamadım max ne kadar yiyebilirim bilmiyorum ama bi oturuşta 1kg üzeri tavuk eti yiyebiliyorum rahatlıkla hiç şişmeden. ama tavaya 1kg tek seferde sığmadığından yarım kilo yapıp onu yedikten sonra kalanını pişiriyorum genelde. 1.5kg da çok zorlamaz herhalde kendimi zorlasam 2kg'ı görürüm ama rahatsız eder.
aynı şekilde 1kg kırmızı eti de rahatlıkla yiyebilirim ama kırmızı et zaten daha yağlı olduğundan gerek yok. ortalama 500gr kadar yiyorum kırmızı eti bi öğünde.

"en çok miktarda" diyen arkadaşlar hacimsel anlamda mı diyor yoksa ağırlığına göre mi? çünkü 1kg eti neredeyse herkes yiyebilir ama burada cips çikolata vs. diyenler 1kg'ı tek oturuşta yiyebilir mi acaba?

eskiden pizzayı çok yerdim. dominos'un buradaki şubesi güzel yapıyordu mesela. büyük boy dublex cheddar hamurlu ekstra peynirli filan pizzayı üstüne kampanyayla bedava gelen orta boyu(yine dublex hamur ve ekstra peynir ekliyordum) bitirebiliyordum. yanına da 1l civarı coca cola zero. bu şekilde dublex hamur ve ek peynirle standart ince hamurlu halinin iki katından fazla oluyordur herhalde... ama 2 yılı geçiyor pizza yemeyeli, sağlıksız şeyleri bıraktım artık sadece et yiyorum haliyle bundan sonra en fazla yiyebileceğim şey et :D
  • konetsu  (19.12.22 01:10:13 ~ 01:11:00)
tahin pekmez

  • kim bilir  (19.12.22 01:11:52 ~ 01:24:11)
Tereyağı, limonu bol, taze ve sıcak olacak şekilde schnitzel..
Karnım aç ve aklıma girdi yine.

  • quaker  (19.12.22 15:23:12)