[]

Iphone 14 ü istanbuldan alsak, hangi ülkeye en hızlı giriş çıkış yapılır?

Fp önerilerine açığım. Vizesiz ülke fiyatları tavan.

Pasaportum var. Kıbrıs a Ağustos ayında kimlikle gitmiştim. Kadıköyden cihazı alsam bu giriş çıkışın süresi var mı kaydettirebilir miyim?


 
4 ay süresi var. 4 ay dolmadıysa kimliğe kaydettirebilirsiniz


  • jelly bear  (17.12.22 01:00:59) 
Üstteki bilgi yanlış. Kıbrıstan dönüşünüzün üzerinden 1 sene geçene kadar kaydettirebilirsiniz.
Yani kadıköyden yurtdışı cihaz alın. 2023 ağustosa kadar aldığınız cihazı kaydettirme süreniz bulunuyor.
Tabi en mantıklısı kaydettirme ücretine zam gelmeden hemen kaydettirmek..
  • artci sarsinti  (17.12.22 01:22:30) 
Yarın al hemen kaydettir. 4 ay süre telefonun imeisinin kapanmaması için demek istemiş herhalde. KKTC den döndükten sonra (e devlet yurt dışı giriş çıkış kaydından bakabilirsin) 365 günün var kayıt için.

En mantıklısı ise 31 aralık a kadar kaydettirmek yok 2700 yerine 6000 ödeyeceksin.
  • infernalcadre  (17.12.22 01:35:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.