Bu turktelekom ve ttnet aboneliklerinden nasil kurtulacam?

yurtdisindayim, tt mobil hattima ve evdeki nete her ay 250-300'er lira hesap geliyor. maillerime veya twitter desteklerime cevap vermiyorlar.

edevletten mobil imza ile giris yapamiyorum cunku turk hattima sms gondermeye calisiyorlar (yurtdisi numarami eklemem ragmen illa turk hattini girin diyor ve o hattimda su an calismiyor sms vs de gelmiyor)

acayip gicik oldum, peder kontrati biten ev netini kapatmak icin gitmis, oglunuz gelsin demisler. hic bir sekilde bi cozum bulamiyorum 2-3 aydir gereksiz ve kullanilmayan seylere 2bin civari odeme yaptik.

ne olacak yok mu bi cozum kafayi yiyecegim ens on

ee boşuna dememişler. (bkz: tedariksiz abdeste giden domala domala taş arar)

yurtdışına çıkmadan önce bu tür işler için aileden birisine genel bir vekalet bırakılmalı her zaman. burayı okuyan ve yurtdışına yerleşmeyi düşünenler varsa bu yazdığımı unutmasınlar.
  • paudi  (16.12.22 14:38:17)
konsolosluk yoluyla da vekalet verebilirsiniz babanıza

  • elorelia  (16.12.22 14:46:50)
sms kısmını hatırlamıyorum ama banka üzerinden de girilebiliyor tabi banka mesajı alabilecek durumdaysanız.

  • lazpalle  (16.12.22 14:53:01)
mobil bankacılık üzerinden de yapılabiliyor. d-smart iptali için hatırlıyorum e-devlette şifre ile olmaz mobil imza veya mobil bankacılık girişi ile yapılabilir diye uyarı çıkmıştı. mobil bankacılık ile girerek iptal yapmıştım.

  • inheritance  (16.12.22 15:21:32)