bulaşık makinesi tablet haznesi açılmıyor

yıkama esnasında açılmıyor ve sadece ıslanmış olarak duruyor. 3. defa olunca etrafını iyice temizledim, contası da normal gözüküyor. 4. kez üst üste olunca pes ettim. zaten normalde neye göre açıldığını bilmemekle birlikte, sorunu nerede arayacağımı da bilmiyorum. ne yapsam?

sorunu çözemezsen ilk rafın önünde kısma koyabilirsin tableti. zaten o kapak açılıp oraya gidiyor tablet.

  • jelly bear  (16.12.22 14:16:03)
hocam şu an izleme şansım yok ama youtube üzerinde bununla alakalı videolara bakabilrsiniz.
www.youtube.com

  • lazpalle  (16.12.22 14:17:27)
açılmasını engelleyen bir şey yok değil mi? (kesme tahtası, tepsi, kaşık vs.).

  • inheritance  (16.12.22 14:31:30)
bunun için servis çağırmıştım ben.
"abi değişmesi gerekir 300 lira masrafı var. ama hiç masraf yapma. makine çalıştıktan 10 dakika sonra at tableti içine" dedi.senelerdir öyle kullanıyoruz biz de. hatta uzun süredir 10 dk ble beklemiyoruz. çalıştırırken direkt açıyoruz içine. gayet de temiz çıkıyor bulaşıklar.

  • teritori  (16.12.22 14:58:02)