Ekşi sözlük- olay yeşili sönmüyor

Herhangi bir olay olmamasına rağmen olay yeşilim sönmüyor. Nedendir, yaşayan oldu mu ayınısını?

Zaman zaman oluyor, kendi kendine geçiyor.

  • gallienus  (15.12.22 13:50:03)
Olaya tıklayın, olan biten başlığına tıklayın, okunmamış çok sayfa vardır.

2. sayfaya tıklayın, sonra da sonuncu sayfaya tıklayın. Hepsini okunmuş sayar, ve yeşil söner.

Siz hatırlatınca ben de şimdi yaptım :)
  • John Bloor  (15.12.22 13:50:30)
@gallienus, bayadır böyle. umarım geçer.

@john, yaptım ama maalesef sönmedi.
  • kojonotsuki  (15.12.22 13:51:51)
Uygulamadan giriyorsan sönmüyor evet.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (15.12.22 13:52:33)
@kaleci, uygulamadan değil, masaüstünden ya da mobil tarayıcıdan giriyorum hep.

  • kojonotsuki  (15.12.22 13:54:07)
şimdi yazdıklarımı yaptım ve söndü, olan biten başlığını kurcala biraz.

  • John Bloor  (15.12.22 14:10:37)
@John Bloor
Sizin dediğinizi yapmayınca hepsini okunmamış sayıyor ve yeşil yanmaya devam ediyor haklısınız. Ama daha önce son 10 sayfayı tek tek açıp sayfanın başından sonuna kaydırsam da yine de yeşilin sönmediği oldu. Hatta bir ara aynı anda çok fazla yazarda olmuştu ve bununla ilgili başlık açılmıştı, sözlük yönetimi de bununla ilgili bir şeyler demişti. Teknik bir hata yani, bende hala binde bir oluyor ve takmıyorum, zamanla kendi kendine geçiyor.

  • gallienus  (15.12.22 14:34:44)
tarayıcın

Mozilla Firefox ise şunu yükle
addons.mozilla.org

Chrome ise şunu yükle
chrome.google.com

Opera ise şunu yükle
addons.opera.com

>sonra, olay butonu üzerine gel tarayıcıda, sağ tıkla, sağ tık menüsünde en altta Öğeyi engelle açılacak, ona tıkla, ekranın sağ altta bir pencere açılacak, orada oluştura tıkla. bitti. daha da olay butonunu görmeyeceksin.
  • comp  (15.12.22 14:38:43 ~ 24.12.22 16:21:12)
benim sessize aldigim bir suser takip ettigim basliga yazdiginda olay yesili hic sonmedi. o kullaniciyi engelleyince sondu. boyle bi durum var.

  • kobretti  (15.12.22 17:17:50)
@compi, böyle olunca takip ettiğin başlıktaki bildirimleri de engellemiş olmuyor musun?

  • kojonotsuki  (15.12.22 18:18:46)